Anna Nicole Smith
Zdroj: Profimedia

Anna Nicole Smith, vlastním jménem Vickie Lynn Marshall, se narodila 28. listopadu 1967 v americkém Houstonu. Proslavila se jako modelka, herečka a Playmate. Mnozí ji považují za sex symbol. Studovala střední školu, kterou však nedokončila. Poprvé se vdala již ve svých 17 letech. Jako mladá dívka se Anna Nicole Smith živila jako číšnice, tanečnice nebo prodavačka.

Anna Nicole Smith svou skutečnou kariéru začala, až když byla vybrána Hughem Hefnerem na titulní stranu časopisu Playboy v březenu 1992. Postupně se stala jednou z nejpopulárnějších modelek Playboye a v roce 1993 se stala Playmate roku.

Díky Playboyi se Anna Nicole Smith stala velmi rychle známou celebritou. Dostávala i nabídky na filmové role. Poprvé se objevila na stříbrném plátně ve filmech Bláznivá střela 33 a 1/3 a The Hudsucker proxy. Větší roli si zahrála například v akčním thrilleru Skyscraper, který také sama produkovala, nebo v dalším thrilleru To the limit. V roce 2002 začala Anna Nicole Smith moderovat svou vlastní reality show. První vysílání mělo obrovskou sledovanost, ale každý následující týden jeho sledovanost klesala.

Anna Nicole proslula také tím, že se vdala za J. Howard Marshalla, osmdesáti devítiletého miliardáře. Seznámila se s ním v roce 1991, když pracovala v strip clubu Gigi’s v Houstonu. Vzali se v červnu 1994. O třináct měsíců později její manžel zemřel. Po smrti Howarda se začala Anna Nicole Smith soudit o majetek s jeho synem. Tento spor vedla až do své smrti a pravděpodobně v něm bude pokračovat dál i její dcera.

Měla dvě děti. Ve svých osmnácti letech porodila syna Daniela Smithe, jeho otec byl první manžel Anny Nicole, Billy Wayne Smith. Daniel zemřel na předávkování léky v roce 2006 při návštěvě Anny Nicole Smith v porodnici, kde se jí narodilo její druhé dítě, dcera Danielynn. Posledním partnerem Anny Nicole Smith byl právník Howard K. Stern, se kterým žila v residenci na Bahamách.

Dne 8. února 2007 byla Anna Nicole Smith nalezena mrtvá ve svém hotelovém pokoji na Floridě. Nad její smrtí se vznášela řada otazníků. Nakonec se zjistilo, že se předávkovala léky.

Mohlo by Vás zajímat

Zpěvačka Gwen Stefani chce poslední den v týdnu věnovat svému manželovi a zároveň se chce zlepšit v domácích pracech.

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.