Paris Hilton
Zdroj: Profimedia

Paris Hilton se narodila 17. února 1981 Rickovi a Kathy Hilton. Je nejstarší pravnučkou Conrada Hilton, zakladatele impéria hotelů Hilton, jejichž současná hodnota se odhaduje na 300 milionů amerických dolarů. Děda Paris Hilton, Barron Hilton junior, byl prvním z mnoha manželů Elizabeth Taylor. Mladší sestra Paris Hilton Nicky je spoludědičkou jejich nezměrného bohatství.

Paris Hilton vyrůstala jako v bavlnce. Na vlastní pěst se rozhodla prosadit až v roce 2000 jako modelka. Brzy se začala objevovat na stránkách známých amerických časpisů GQ, Vanity Fair nebo FHM.

Paris se stala mediální hvězdičkou. Tisk o ni měl zájem zejména v souvislosti s jejími milostnými pletkami. Vztah měla například s hollywoodskou hvězdou Leonardem DiCapriem, boxerem Oscarem de la Hoya, herci Edwardem Furlongem a Tommym Hilfigerem nebo modelem Jasonem Show. Způsobila také několik faux pas, když například předbíhala ve frontě na dámy s výmluvou, že se jenom na sebe chtěla podívat do zrcadla, nebo když tancovala na party na baru nahoře bez.

V roce 2001 se Paris Hilton objevuje ve filmu Bena Stillera Zoolander. Vidět ji jako herečku můžeme také ve filmu QIK2JDG nebo The Hillz, ve kterém hrál i její přítel Jason Shaw. V roce 2003 se účastnila reality show společnosti Fox s názvem The Simple Life (Snadný život). Ještě téhož roku byla uveřejněna videonahrávka z roku 2000, na které se devatenáctiletá Paris Hilton milovala se svým bývalým přítelem Rickem Solomonem.

Paris Hilton společně se svou sestrou navrhla limitovanou kolekci peněženek tokijské firmě Samantha Thavasa. Věnuje se rovněž charitativnímu projektu Hračky dětem. Její pokus vytvořit vlastní modelingovou firmu a kolekci kosmetiky bohužel nevyšel. Roku 2004 se stala spolumajitelkou nočního klubu Club Paris v americkém Orlandu.

V květnu roku 2005 oznámila Paris Hilton zasnoubení s řeckým milionářem Parisem Latsisem, rok na to se ale oba Parisové rozešli. Ve stejném roce natočila horor Dům voskových figurýn. Její první hudební album vyšlo v roce 2006.

Paris Hilton mediálně zazářila hlavně svou alkoholovou aférou – byla odsouzena za opakovanou jízdu v opilosti ke 45 dnům vězení v kalifornské ženské věznici s dozorem. Zajímavou informací o této „dědičce z povolání“ je, že její rodiče po ní pojmenovali rodinné casino v Las Vegas a že na své 21. narozeniny v roce 2002 uspořádala pět velkolepých party v New Yorku, Las Vegas, Londýně, Hollywoodu a Tokiu. Paris si prostě umí užívat života!

Mohlo by Vás zajímat

Nejnovější série lechtivých fotografií Diany Kobzanové je smyslná a decentní na rozdíl od snímků pro časopis Leo.

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.