zenske_nohy
Zdroj: internet

20 věcí, které určitě nevíte o ženách

5.0/5
Hodnocení:

I když se muži často holedbají tím, jací jsou znalci zákoutí ženské duše, miliony let jejího studia napovídají, že pravdu má spíše Charlie Chaplin se svým citátem: „Je jen jeden způsob, jak správně jednat se ženami, bohužel ho nikdo nezná.“ Pokud si ovšem i tak chcete se ženami něco začít, přinášíme pro tento případ řadu jejich zajímavých citátů a prohlášení (někdy kapku peprných), které vám pomohou přežít ve vztahu o trochu déle.

zenske_nohy

1. „Někdy prostě chceme být samy. Není to kvůli partnerovi, je to zkrátka v nás.“ (Jennifer Smith, 34, Atlanta)

2. „Nemáme rády, když nám objednáváte salát, od toho máme kamarádky. Když nám objednáváte salát, v podstatě nám říkáte, že jsem tlusté!“ (Kirsten Hall, 35, New York)

3. „Nevadí nám, když hrajete videohry. Pokud tu ale je něco důležitého, co potřebujeme probrat a vy věnujete většinu pozornosti PC, tak hned máme s hraním problém. Už vidíte, jak to funguje?“ (Wesleann Polkowske, 29, Austin)

4. „Ženy jsou pasivně agresivní od doby, kdy Eva utrhla zakázané ovoce v Rajské zahradě. Neptej se, proč to děláme, jen se to nauč rozpoznávat.“ (Maura E. McGill, 29, New York)

5. „Naučte se prosím dělat banánové palačinky“ (Rhiannon Falzone, 26, Chicago)

6. „Rozesmát nás je ta nejvíce sexy věc, jakou můžete udělat.“ (Abby Moulton, 30, Farmington Hills, Michigan)

7. „Je absolutní hloupost, že se ženy oblékají kvůli jiným ženám, je to přirozeně kvůli hezkým chlapům.“ (Haiyen Chin, 33, Brooklyn)

8. „Nebojte se zmínit něco, o čem jste snili v posteli, je dost pravděpodobné, že jsme někdy snili o něčem podobném.“ (Rachael Candee 24, Bloomington, Indiana)

9. „My si můžeme dovolit fňukat za zády našich přátel, vy byste ale pravděpodobně neměli.“ (Nina Fortuna, 25, New York)

10. „Pokud nejste profesionálním atletem, pak nás absolutně nezajímá, jak moc jste dobří v tom či onom sportu.“ (Lindsay Coluccio, 33, Newport Beach, California)

11. „Možná máme sex rády více než vy.“ (Shannon McCarthy, 24, Valencia, California)

12. „Náhrdelník? Osobně bych dala jako dárku přednost vibrátoru.“ (Melissa VanDerLinden, 27, Springfield, Missouri)

13. „Je to v pořádku být trošku cítit. Nakonec, náznak tělesného pachu dělá muže mužnými. Máme rádi muže, kteří pracují natolik tvrdě, že se potí. Samozřejmě ideálně tak, aby to nebylo v rámci Call of Duty 4 maratónu. “ (Kirsten Hall, 35, New York)

14. „Za rok randění s vámi známe vaše číslo bot, džín, občanky i rodné číslo, takže si zkuste o nás také aspoň něco zapamatovat. Jako třeba naši oblíbenou barvu.“ (Melissa VanDerLinden, 27, Springfield, Missouri)

15. „Když jsme vzhůru, vždy přemýšlíme. Klidně se proto zeptejte, na co myslíme, jelikož určitě budeme mít co říct.“ (Melissa VanDerLinden, 27, Springfield, Missouri)

16. „Když jsme spolu venku a uvidíme vysokou nohatou modelku, zapamatujte si, vysoká nohatá modelka není váš typ!“ (Maura E. McGill, 29, New York)

17. „I když možná říkáme, že si kupujeme prádlo kvůli vám, kupujeme si je proto, jelikož nám umožňuje cítit se sexy. Mužovo vzrušení je pouze poleva na dortu.“ (Courtney Harper, 23, Sherman Oaks, California)

18. „Nedoporučujeme používat pro oslovení „Zlato“ či „Lásko“, ale jméno děvčete, které byste si přece měli pamatovat.“ (Colleen Clark, 29, Brooklyn)

19. „Nikdy nám nekupujte šaty, pokud tam právě nejsme.“ (Sarah Jayne Kinney, 24, Boardman, Ohio)

20. „Vy kupujete kondomy.“ (Brooke Carey, 24, Queens, New York)

Autor: Petr Hájek

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.