Prsa velikost 3
Umělá nebo praváZdroj: Archiv Mzone

Ženy si vylepšují prsa hlavně kvůli sobě

4.6/5
Hodnocení:

Muži, zvláště pak horňáci, si rádi užívají ženská prsa bez ohledu na to, že je matka příroda ženám nadělila především proto, aby mohly krmit své potomky. Na druhou stranu si ale asi řekla, proč by její dílo leželo většinu ženského života ladem a mužům dala do vínku přitažlivost k ženským přednostem mnohdy srovnatelnou s přitažlivostí zemskou.

Přesně tou přitažlivostí, jejímž působením se bujné ženské křivky hrudníku postupem let často promění tak, že aby vzbuzovaly tytéž pocity co před lety, je slovo „bujný“ zapotřebí spojit se slovem „fantazie“. Nutno říci, že příroda je ještě uznalá frajerka a jde na to zvolna, ale jedno mrňavé hladové mimino dokáže během pár týdnů proměnit ozdobu hrudníku své matky do podoby, kterou neurvalci nelichotivě nazývají kokršpanělí uši.

Některé ženy hrozbu, že jim jejich dřívější ozdoba vyrazí při dobíhání autobusu zuby, dokáží brát s humorem. Mnozí muži, budiž jim to přičteno ke cti, se s touto „újmou“ své partnerky vyrovnají lépe, než ona sama. Pokud v manželském či partnerském loži zůstane stále stejně náruživou dračicí, prsa – neprsa, chlap klidně mne špek na břiše vzrušeně vzdychajíc: „Ty máš tak úžasný kozy, miláčku!“ a pokles vnad neřeší. Většina žen se s danou situací navenek smíří, ačkoliv vězte, že jejich hluboko ukryté pocity nebývají méně trýznivé než ty, které prožívá muž, jenž přišel o bujnou kštici a jeho tupé odnesl na přelidněném peróně vítr.

Kromě podprsenek, které mají za úkol podepřít prsa i sebevědomí, se nabízí i jiná možnost, jak vrátit čas. Respektive jak vrátit prsa na původní místo. A nejen to. Dokáže také splnit přání ženám, které si přejí prsa menší, nebo naopak vytvořit něco, co při prvním pohledu připomíná batoh umístěný na hrudníku. Tato možnost běhá po světě v kabátě značky „Chirurgická úprava prsou“ a geometrickou řadou přibývá plastických chirurgů, kterým se díky tomu zvedá životní úroveň a počet žen, jimž hrudník zvedá silikon.

Pokud si pánové myslí, že hlavním důvodem, proč ženy podstupují poměrně bolestivou operaci, jsou hlavně oni, asi je překvapí fakt, že značná část takto vylepšené něžnější části lidstva by zákrok podstoupila i tehdy, pokud by byla odsouzena žít na mužů pustém ostrově, pouze ve společenství dalších žen. Samy ženy totiž vnímají své přednosti jako symbol svého ženství a i kdyby ho nakonec měl okukovat jen delfín na pláži, jdou do toho. Neodradí je ani sice řídké, ale přesto existující neúspěchy na tomto poli, kdy ve výsledku je povrch vnad hrbolatější než dé jednička po zimě, anebo dokonce pacientka skončí sice krásná, ale co je jí to platné, když v rakvi leží stejně oblečená.

Napadlo vás někdy, na kolik odvážných žen připadá jeden odvážný muž? Odvážný natolik, že dobrovolně ulehne pod skalpel chirurga, s vidinou vylepšení svého těla? V tomto směru jsou to ženy, kdo má „pro strach uděláno“ a před muži jednoznačně vedou.

Žena vybírá a zvažuje, zda si pořídit prsa zvaná pudinky, která bez ohledu na polohu těla stále trčí, nebo jestli se bude pyšnit ňadry ve tvaru kapek, která jsou od těch pravých na pohled k nerozeznání. A co jen na pohled – ale i na sáhnutí. A pokud to nepráskne jizvička v podpaží, případně pod prsy či v bradavce, nejeden muž by krk dal za to, že ty trojky jeho nové přítelkyně jsou přírodní.

autor: Eva Brabcová
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.