adfaf
Zdroj: M-zone

3,2,1 aneb kolik času strávíte v ložnici

0.0/5
Hodnocení:

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik času strávíte v průběhu svého života v ložnici? A teď nemluvíme o spaní.Kolik hodin jsme vlastně schopní dovádět v posteli s našimi partnery?

Na tuto otázku neexistuje úplně jednoduchá odpověď, protože ani mnozí z nás si nejsou jistí, jak dlouho jejich sexuální dobrodružství trvá. A co si budeme povídat, skutečně asi není úplně romantické vytáhnout stopky nebo kontrolovat čas na mobilu.

 Nicméně nová studie společnosti Reebok (ano to je ta firma, která vyrábí boty a oblečení) ukazuje, kolik času strávíme během života v posteli. 

Ale nová studie Reebok (ano, sportovní oblečení značky – náhodný, víme) ukazuje, kolik času trávíme v našem životě dostat dál. A zdání klame, skutečně sexem netrávíme asi tolik času, kolik by se dalo předpokládat. 

Pixmac000036281657-300x200

Co říkají čísla?

Podle průzkumu stráví průměrný člověk sexem 0,45 % svého života. Pokud budete chtít přepočítat tuto dobu na dny, tak sexem stráví průměrný člověk asi 120 dní.

Podle jejich průzkumu, bude průměrný člověk stráví 0,45 procent svého života majících sex – nebo kolem 117 dní celkem. Což je necelá třetina roku. To zas není tak vysoké číslo, když uvážíme, jako roli hraje sex v našem životě.  

Do studie bylo zapojeno více než 9000 lidí z Velké Británie, USA, Francie, Německa, Kanady, Mexika nebo z Ruska, a kteří měli sex alespoň jednou.

Takže to není špatný reprezentace průměrného člověk

Pixmac000036271709-300x200

Jen pro srovnání, množství času, které trávíme „sexováním“ je mnohem menší, než čas, který trávíme například sezením. Sezením strávíme v průměru 30 % svého života. To je asi 7700 dní, nebo 21 let. To je skutečně vyšší číslo, než necelé procento. Není divu, že náš národ má problémy s obezitou. Kdyby čísla byla opačná, určitě by situace byla lepší.

Sezení nebo sedavé činnosti nás evidentně baví. Pro další srovnání, čas strávený s někým koho milujeme, odpovídá v průměru 1770 dnům. V tomto ohledu byli rekordmané Němci, kteří vedli žebříček v průměru s 2720 dny.

Co je pravděpodobnější, že o sexu budeme víc snít, než ho mít. Podle splečnosti Reebok a jejího výzkumu sní nejvíce Britové. O vytouženém sexu uvažují v průměru 50 krát za měsíc. A pokud si v rámci silvestrovských oslav plánujete, že budete mít další rok více sexu, tak většinou své předsevzetí pohřbíte po dvou a půl měsících.

 

autor: Martin Kovařík
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.