2016_06_02_kniha_jizd
https://www.generator-knihy-jizd.czZdroj: https://www.generator-knihy-jizd.cz

Elektronická kniha jízd

0.0/5
Hodnocení:

Osoby samostatně výdělečně činné, které pro výkon práce využívají také osobní či větší automobily, jsou povinny vést si takzvanou knihu jízd, jež musí každý rok odevzdávat s dobře vyplněným daňovým přiznáním. Mnozí živnostníci s vyplňováním takové knihy ztrácí spoustu času, který by mohli věnovat něčemu smysluplnějšímu. Pro ty, kdo se již nechtějí s vyplňováním trápit, vznikla nová elektronická kniha jízd, která všem registrovaným uživatelům může ukázat snadnější cestu k tvorbě knihy jízd pro jednotlivé automobily.

Nástroj, který napomůže rekonstruovat konkrétní knihu jízd během pár chvilek strávených za počítačem, je jednoduchým pomocníkem. Vedení knihy jízd pro OSVČ bude s tímto nástrojem hračkou. Po zadání několika základních dat do systému, mezi které patří například datum, lokalita tankování, objem natankovaného paliva, průměrná spotřeba automobilu a dále pak třeba místa, kam pravidelně či nepravidelně dojíždíte, vám systém navrhne, jak by kniha jízd mohla vypadat.  

Na stránkách www.generator-knihy-jizd.cz lze najít další podrobnější informace, které mohou každému neregistrovanému uživateli pomoci k rozhodnutí, zda se registrovat či nikoliv. Velikou výhodou tohoto systému je fakt, že je aplikace jednoduchá, přehledná a navíc neustále online. Data tak můžete vkládat odkudkoliv, kde se připojíte k internetu.  Nespornou výhodou je zajisté také příznivá cena, kterou se také dozvíte na výše uvedených stránkách. K dispozici je také neplacená DEMO verze pro rekonstrukci knihy jízd jakéhokoliv vozu za 3 měsíce. I tento fakt vám může dopomoci k rychlejšímu rozhodování.

Vyzkoušejte zdarma generátor knihy jízd. Třeba zrovna tento nástroj ulehčí vaši povinnou pracovní agendu!

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.