pero_s_kamerou
Zdroj: internet

6 nejlepších vychytávek pro chlapy

5.0/5
Hodnocení:

Asi každý chlap někdy chtěl být jako James Bond, aby měl všelijaké vymoženosti, krásné ženy a neutuchající charisma. Alespoň to první si dnes můžete splnit a to díky různým gadgets, kterých je na trhu přehršle. My jsme pro vás ale vybrali ty nejlepší.

The Video Camera Pen

pero_s_kamerou

Hned na začátek tu máme opravdovou bombu! Sedíte na nějaké nudné poradě a kolega naproti vám si zdřímnul? Proč ho nenahrát a neudělat si z něj pořádnou srandu? Kamery by si všichni všimli, takže je na čase vytáhnout něco jiného. Něco, co máte neustále při sobě a co působí naprosto běžně. Co takhle pero? Tohle samozřejmě není obyčejné pero, má v sobě totiž zabudovanou kameru. Ta umí fotit a nahrávat videa s vestavěnými 1,3 mexapixely. Díky vlastní paměti 4GB se toto neobyčejné pero může stát velmi šikovným zařízením. Všechny záznamy je potom možné přes usb stáhnout do počítače a upravit.

Cena : $99.95

The Play By Play Announcing Scoreboard

Scoreboard

Pokud chcete oslnit kolegy na firemním večírku, nebo snad kamarády během domácí párty, tohle je hračička právě pro vás. Přesný scoreboard lze využít prakticky na jakoukoliv sportovní aktivitu jako počítadlo skóre. Displeje jsou pro domácí i hostující tým třímístné a uprostřed je zabudovaný odpočítávač času, který při dovršení nuly zabzučí. Tato věcička však umí i navodit skvělou atmosféru velkých zápasů díky připraveným fanouškovským efektům od radování se až po nudné vzdychnutí. Lze také připojit třeba mp3 přehrávač a pouštět hudbu či použít zabudovaný mikrofon a vžít se do role komentátora.

Cena : $299.95

Maptor

maptor

Pokud rádi cestujete, tohle by mohl být dárek pro vás. V dnešní době už samozřejmě není problém mít navigaci třeba na telefonu nebo na hodinkách, ale to s sebou nese nepohodlí malého displeje. Proto tu máme Maptor. Jednoduše do něj nahrajete mapu, kterou potřebujete a při cestách a bloudění městem si ji můžete promítnout v rychlosti na zeď nebo třeba na chodník. Nechybí ani červená šipka ukazující, kde se momentálně nacházíte. Zatím se mluví jen o konceptu, ale Maptor by měl vyjít už v roce 2011.

Cena : není zatím známa

Shoe Odor Remediator

remediator

Asi každý má občas (nebo neustále) problémy s nepříjemným zápachem linoucím se z bot. Je zkrátka fakt, že potící se noha stažená v ponožce a ještě v botě se zapotí a časem trošku zasmrádne. Zapomeňte na různé spreje a pudry, zde je to pravé řešení. Remediator můžete vložit do bot před chůzí a nebo po chůzi a nechat necelou hodinu účinkovat. Mezitím se ve vašich botách utká UVC záření se škodlivými bakteriemi. Záření podobné tomu, co se používá v nemocnicích.Toto záření spolehlivě zahubí mikroorganismy, které způsobují nepříjemný zápach a vaše boty i ponožky budou zase vonět po fialkách.

Cena : $129.95

Sega Toylets

Sega Toylets

A na závěr tu máme něco opravdu víc než originálního. Pokud už vás nebaví jen tak nudně stát nad záchodem, zatímco vykonáváte potřebu, SEGA má něco právě pro vás. Ano, čtete dobře, SEGA. Tito chlapíci z Japonska vytvořili originální čůrací hru. Princip je jednoduchý: do pisoáru se vloží terč, do kterého míříte a na obrazovce před vámi můžete vidět, jak si vedete. Čím přesněji míříte, tím je vaše skóre vyšší. Je to směšné až absurdní, přesto je to realita a věřím, že v Japonsku, odkud hra pochází,se budou časem pořádat i turnaje.

Cena : nezveřejněna

Scruble Cube

cube

Pokud jste fanoušky Rubikovy kostky a ještě k tomu stolní hry Scrabble, právě při čtení těchto vět zažíváte extázi. Původní Rubikova kostka byla vytvořena systémem 3x3x3 a cílem bylo dostat všechny čtverečky stejné barvy na jednu stranu kostky. Tento princip zůstal v podstatě zachován, ale kostka je větší (4x4x4) a na čtverečkách jsou písmena ze Scrabble. Na této kostce je tak vaším cílem především uspořádat slova za co nejvyšší počet bodů a když se trefíte i do stejné barvy, získáte další bonus.

Cena : $24.95

Autor: Jan Šťastný

autor: pitrs
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.