USB_lednice
Zdroj: internet

7 nejstylovějších vychytávek pro vaše USB

0.0/5
Hodnocení:

Věděli jste, že do USB portu můžete kromě klávesnice a flash disků zapojit třeba i vyhřívané papuče? A co třeba mikroskop nebo mini ledničku? Mzone vám přináší výběr toho nejstylovějšího, co lze zapojit do USB.

USB lednička

Celý den sedíte v rozžhavené kanceláři, klimatizace nefunguje, zadek se vám lepí k židli a dali byste si něco studeného? USB lednička vyřeší váš problém a ještě budete mít na stole stylovou dekoraci. Propoceným kolegům se pěkně protáhnou obličeje, až z mini ledničky vytáhnete orosenou Colu a zhluboka se napijete. USB lednička je v příjemném retro stylu s modrými ledkami uvnitř, takže kdykoli ji otevřete, dýchne na vás Arktická (modrá) atmosféra.

USB_lednice

Stolní vysavač

Už zase jste jedli nad klávesnicí a ta teď není pod drobky ani vidět? Můžete ji buď vyklepat na podlahu (někdo to uklidí), nebo si zahrát na hospodyňku a všechno po sobě hezky vysát. USB vysavačů se dá na našem trhu najít celá řada, ale žádný není tak stylový jako tento. Pravda… moc toho s ním nevysajete, ale jako zajímavý doplněk je ideální.

USB_vysavac

Příruční mikroskop

Zahrajte si na chvíli na malého vědce a podívejte se pořádně zblízka na toho otravného mravence, co vám žere svačinu. USB mikroskop vám umožní zachytit velmi kvalitní zvětšený obraz (až 200x) a jeho zobrazení na monitoru pomocí USB portu. LED žárovka vám dodá dostatek světla a díky přiloženému programu můžete své vědecké poznatky (plíseň na toastu) fotografovat a otravovat s nimi své přátele.

USB_mikroskop

Darth Vader Hub

Kdo by neznal legendárního lorda Vadera, pána temné strany síly, který dal Lukovi co pro to. Pokud jste fanouškem Star Wars, je pro vás Darth Vader USB Hub se čtyřmi porty naprostá povinnost. Přiznejte si, že patříte k temné straně síly a pozvěte Vadera na váš pracovní stůl.

USB_HUB

USB skleník

Pracovní prostředí bývá dost často chladné a neosobní. Oživit ho můžete mini skleníkem, který k vám do kanceláře vnese alespoň trochu zeleně. Princip je jednoduchý. Zasadíte do skleníku přiložená semínka, zalijete, zapnete LED osvětlení a už jen sledujete, jak váš nový zelený kamarád roste. S přiloženým programem si můžete v PC vést záznamy o vzrůstu nebo nastavovat alarmy, abyste rostlinu nezapomněli zalévat.

USB_sklenik

USB ohřívač s Hubem

Huby mohou mít různé tvary (R2D2, Homer Simpson), ale pořád je to jen Hub, který umí tak akorát rozdvojit USB. Tento je jiný. Narozdíl od ostatních totiž udrží vaši kávu (čaj, odvar z lysohlávek) teplou po celý den. Je to takový jednoduchý vařič, který hřeje na 50-60 stupňů Celsia, takže svůj nápoj nebudete mít ani vařící, ani studený a můžete se ládovat kofeinem po celý den.

USB_varic

USB papuče

To nejlepší a nejpodivnější nakonec. Kdo by neznal studené noci u počítače s promrzlými nohami opřenými o radiátor. USB papuče zapojíte do PC, pět minut počkáte a potom už si můžete bahnit s nohami pěkně v teplíčku. Ještě by to chtělo USB mini toaletu, abyste od počítače už vůbec vstávat nemuseli.

USB_pantofle

Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.