penis_off
OffZdroj: Ekoporno.cz

7 věcí, po kterých se vám nepostaví ani s lešením

4.2/5
Hodnocení:

Ženy jsou krásná a něžná stvoření, která nás dokáží vzrušit jediným okouzlujícím pohledem nebo lehkým olíznutím rtů. Také nás ale během vteřiny dokáží naprosto znechutit – stačí otevřít pusu. V našem seznamu naleznete vše od štěkání psa až po vrzání postele, jež promění sexem nabitý večer v asexuální sledování Chirurgů.

Asexuální zvuky

Vrzající postel je problém, který štve lidstvo už celé věky, a kupodivu s tím nikdo nic nedělá. Nepomáhá utahování šroubů, promazávání a často ani nová postel. A přitom je podle výzkumů vrzání nejčastějším zabijákem libida. Zvlášť když se to snažíte dělat potichu, protože vedle spí děti. Zvuky vůbec jsou při sexu otravné a nežádoucí. Vezměte si, že vrzání postele probudí dítě, to začne plakat a rozštěká psa. A zatímco to všechno uklidňujete, volá vám šéf, abyste zítra přišel o hodinu dřív… na sex si potom ani nevzpomenete. To už je opravdu lepší dát si rychlovku v autě.

Šmírující miláček

Člověk by ani neřekl, jak může zírající němá tvář zlikvidovat libido, dokud to nezažije. Zvlášť když domácí mazlíček není váš, ale partnerky. Kočky jsou ještě docela v pohodě, ty si vás moc nevšímají, a když ano, tak se tváří nezaujatě – horší jsou psi. Stačí si představit, že jste v nejlepším, když si všimnete vlčáka, který s vyplazeným jazykem a loužičkou slin pod sebou sleduje každý váš pohyb. O štěkání, škrábání na dveře a kňučení ani nemluvím. I když je pravda, že znám chlapíka, kterého nejvíc rajcuje, když ho u toho sleduje jeho zlatý retrívr. Takže každému podle jeho gusta.

Partnerčina nečinnost

Jestli jste ještě neměli sexuálně laxní přítelkyni, tak jste měli docela štěstí. Není nic horšího, než když sebou plácne na postel, roztáhle nohy a dělej – což trochu hraničí s nekrofilií. Pravda… poprvé to není vůbec špatné, hlavně když se vám delší dobu nedařil zásah. Ale potřetí? A co teprve počtyřicáté? To už si můžete rovnou koupit nafukovací pannu, ta toho alespoň tolik nenakecá a je to jednorázová investice.

Užvaněnost

Když už jsme u té ukecanosti, tak musíme zmínit nepřiměřeně upovídané partnerky. To jsou ty, které vám při sundávaní trička převypráví celý svůj den, u sukně vás obeznámí o své rodině včetně strýčků, babiček a napjatých vztahů, které mezi sebou mají, u podprsenky budete přesně vědět, s kolika chlapama spala, kde a jak se jí to líbilo a u kalhotek už budete z těch keců tak zblblí, že si ani nevzpomenete, co že jste to vlastně chtěl kam strčit. Naštěstí se dnes dá koupit spoustu roubíků za skvělé ceny!

Stupidní dotazy

Ještě horší než užvaněnost jsou blbé dotazy, které se rovnají ledové sprše. Žádný chlap nestojí o poznámky typu: Už budeš? Případně Ty už jsi? To bylo všechno? Nebo oblíbená průpovídka pronesená se zklamaným pohledem: Bejvalej to dělal jinak. Velmi zákeřný dotaz je: Na co myslíš? Na co byste asi tak mohl myslet, když před vámi leží nahá kráska a vy víte, že bude sex. Ženské se na to snad ptají schválně, protože vědí, že s odkrveným mozkem toho moc dohromady nedáme.

Debilní šišlání a přezdívky

Mocinky tě láskuju ty muj mališkej rostomilouškej mišášku, šeš muj kunďáček lásenko. Taky se vám u téhle věty naježily všechny chlupy na těle, zatímco to jedno se scvrklo ve snaze návratu do břicha? Nejste sám. Každý normální chlap přes dvacet by si radši narval mrkve do uší, než aby tohle poslouchal. Naštěstí to používají jen náctileté slečny, ale sakra i ty (hlavně ty) stojí za hřích. Pokud už takovou přítelkyni máte, tak jí kupte slovník spisovné češtiny a jemně jí vysvětlete, že jestli bude komolit češtinu, tak jí ho omlátíte o hlavu.

Pláč jako přirozená antikoncepce

Nic tak zaručeně nezkazí den (sex) jako ženský pláč. Můžete být natěšení jak chcete, ale jakmile ukápne slzička, je po všem. Vědci z Izraele dokonce zjistili, že to má vědecký základ. Chemické látky v slzách totiž ruší signály vzrušení a snižují testosteron. Výsledkem je, že nic není – zkrátka se vám nepostaví. Má to ale i své výhody. Jen blbec by totiž přemlouval plačící dívku k sexu, takže alespoň nebudete nadržení.

autor: Zdeněk Kolbuch
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.