pivo
PivíčkoZdroj: Internet

9 nejhorších piv na světě

3.5/5
Hodnocení:

Čechy milovaný mok má v zahraničí mnoho podob, z nichž některé jsou skutečně exotické, ba neuvěřitelné. No a když už tu máme žebříčky piv nejlepších, je zřejmé, že tu musí být i piva nejhorší. Takže kterým se určitě na cestách vyhnout?

bud-light-chelada

But Light Chelada

Není nic zlého na tom, dát dohromady limetkový džus a chilli do piva, tato kompozice se jmenuje Michelada a je překvapivě osvěžující. Co je ale špatně na tomto experimentu od Anheuser-Busch? Ingredience nazvaná Clamato. To jsou džusy tomatové + škeblové + k tomu nějaká ta umělá sladidla. Vše pak vypadá jako šťáva z grepu a chutná jako ta nejhorší Bloody Mary na světě.

7-Eleven Game Day Light

7-Eleven Game Day Light

Ačkoliv je toto pivo označováno svým výrobcem jako premium, spíš by mu sedělo něco jako Ultralight, jelikož jde o pivo tvořené výhradně minerálkou a obilím. Obsah alkoholu je zde jen ve výši 3,9 % obsahu.

rock ice beer

Rock Ice

Kostaričané dělají mnoho výborných věcí – doutníky, fotbal, turistiku, ananasy, pivo ovšem mezi ně nepatří. Ne snad, že by bylo pivo vysloveně nedobré, spíš je pořádně slabé jak alkoholem, tak i v chuti. Místní Imperial je řádově lepší volba.

Sleeman Clear

Sleeman Clear

Chybou tohoto piva je zejména to, že je díky svému dovětku Clear naprosto vyčištěné od všeho, co dělá pivo pivem, takže jde pouze o jakousi hořkou chmelovou vodu bez dalších obvyklých látek a ingrediencí.

Michelob Ultra Pomegranate Raspberry

Michelob Ultra Pomegranate Raspberry

Tvůrce tohoto piva se před lety rozhodl, že se pokusí své tradiční portfolio rozšířit také o pivo s typickou příchutí ovoce. Piva jsou opět velmi lehká, zato ale přespříliš nasládlá, jaksi nijaká a na jazyku působí falešně.

Camo 24

Pivo Camo 24 má sice velmi dlouhý titul: Extra Smooth Super Premium High Gravity Lager xxXxx, naneštěstí se ale nedá hovořit i o nějaké extrémně vybrané chuti, zřejmě je to i díky 9 % alkoholu uvnitř. Pivo je sice levné, ale to je tak asi jeho jediná přednost.

MGD 64

MGD 64

Jedno z nejlehčích piv na trhu se prozradí už svojí barvou a ještě napovíme, že číslo v názvu zde znamená, kolik kalorií obsahuje. Firma Bud se nedávno rozhodla konkurovat podobným produktem s názvem Select 55, takže MGD 64 je již druhý. Lidé, kteří piva okusili, srovnávají chuť se slámou.

Samuel Adams Cranberry Lambic

Samuel Adams Cranberry Lambic

Ačkoliv se firma Boston Beer Co. snažila s tímto produktem přivést na trh nové pivo belgického typu, znalci se shodují, že má více společného se sirupem proti kašli než právě belgickým pivem.

Olde English 800 3.2

Pivo sice vyhrálo na Great American Beer Festivalu medaili za styl balení, styl lahve je ovšem to poslední, co obvykle pivaře zajímá. Běžní spotřebitelé se navíc negativně vyjádřili k jeho kvalitě – na webu ratebeer.com dosáhlo pivo jen na ohodnocení 0,97 body z 5 celkem, čímž získalo prestižní titul Nejhorší pivo světa.

 

autor: Mzone
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.