adobe-photoshop-cs2-update-3
Adobe PhotoshopZdroj: Adobe

Adobe nabízí balík Creative Suite 2 ke stažení zdarma

0.0/5
Hodnocení:

V pondělí 7.ledna 2013 proběhla médii zpráva o tom, že Adobe udělal něco, co od něj nikdo neočekával – vydal starou verzi Creative Suite 2 pro všechny

on-line zdarma ke stažení. I přesto, že jde o starší verzi souboru grafických programů z roku 2005, zkolabovala stránka Adobe hned první den pod náporem souboru chtivých návštěvníků.

Není se čemu divit, vždyť balíček obsahuje oblíbené aplikace, jako jsou např. populární grafický editor Adobe Photoshop CS2, střihový program Premiere Pro, nebo třeba správce fotek Photoshop Elemenets. Nezůstává však pouze

u Photoshopu. V nabídce je také celý balíček Creative Suite, GoLive CS2, Illustrator CS2, InCopy CS2, InDesign CS2, Acrobat 3D1.0 a mnoho dalších. Soubory jsou k dipozici jak ve verzi pro Windows, tak pro Mac.

I přes obrovský počátečný nápor se servery Adobe přes noc vzpamatovaly a stahování bylo opět zprovozněno. Vyšlo také najevo, že uvedené odkazy ke stažení slouží stávajícím majitelům tohoto softwaru, aby si mohli dříve zakoupený software stáhnout a nainstalovat. Adobe totiž zrušilo aktivační servery pro tyto dnes již prehistorické verze svých programů a toto je tak pravděpodobně vstřícný krok pro majitele starých licencí.

Nicméně vzhledem k tomu jakou smlouvu akceptujete před instalací, rozhodně nejde o žádný freeware a k tomu aby jste mohli takovou instalaci prohlásit za legální stejně potřebujete doložit, že jste si program(y) koupili. K samotnému stažení Vám tak postačí pouhá registrace (Adobe ID) na stránkách Adobe. Licence jsou dostupné ke stažení zde .

autor: Mzone
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.