vrazdici_prostitutka
Zdroj: internet

Aileen Carol Wuornosová vraždící prostitutka

0.0/5
Hodnocení:

To, že mezi sériové vrahy nepatří jen muži, dokazuje prostitutka Aileen Carol Wuornosová, který má na svém kontě sedm objetí. Nepronásledoval ji žádný neovladatelný chtíč po krvi, ani neslyšela našeptávající hlasy – zkrátka potřebovala peníze a na to, aby je vydělala vlastním tělem byla už moc stará a ošklivá.

vrazdici_prostitutka

„Nemáš cenu ani toho vzduchu co dýcháš!“ křičel na malou Aileen její dědeček a mlátil ji řemenem. Musela u toho být nahá, natažená na posteli a s tváří dolů. Když výprask skončil, musela řemen mazat mýdlem na sedla a natírat olejem – když to udělala špatně, dostala další výprask.

Aileen adoptovali prarodiče poté, co její sedmnáctiletá matka opustila dům a už se nevrátila. Otec byl ve vězení za únos, ublížení na zdraví a obtěžování dětí – později se v cele oběsil na prostěradle. Divoká povaha a nešťastné dětství způsobili, že už v jedenácti letech byla naprosto nezvladatelná. Prudké výbuchy hněvu přicházely bez jakékoli příčiny a vedly k ještě většímu nepřátelství mezi ní a prarodiči.

Ve čtrnácti začala prodávat své tělo a brzy otěhotněla. Poslali jí do ústavu pro neprovdané matky, kde svojí povahou způsobovala personálu peklo. Když porodila chlapečka a dala ho k adopci, byli rádi, že se jí zbavili. Doma se vrátila do starých kolejí, opustila školu a věnovala se výhradně alkoholu, drogám a prostituci.

Je to k neuvěření, ale když dovršila dvaceti let, vzala si skoro sedmdesátiletého multimilionáře Lewise Gratze Fella. Jejich manželství ale ani trochu nepřipomínalo Pretty Woman. Aileen se dál proháněla po barech a rozhazovala peníze na všechny strany. Občas dokonce starého pána bila vycházkovou holí, když ji nechtěl dát peníze. Románek skončil dva měsíce po svatbě, když dal Lewis sňatek anulovat a zamezil jí přístup ke svým penězům.

Až do svých třiceti se Aileen toulala po světě, dokud v jednom gay baru nenarazila na čtyřiadvacetiletou Tyrii Jolene Mooreovou, které se říkalo Ty. Aileen se lesbický vztah líbil – stejně vždycky tvrdila, že všichni chlapy jsou prasata. Ty následovala svoji milenku jako věrný psík z jednoho levného hotelu do druhého, jenže všechny peníze obstarávala Aileen a na té podepisoval nejen věk, ale i litry alkoholu a drogy, které do sebe cpala. Nebyla to žádná krasavice a dokázala vyšlapat stále méně. Díky tomu a neustálému stěhování se jejich vztah začal rozpadat. Potřebovaly peníze a to rychle.

Richard Mallory byl pohledný, velmi udržovaný jednapadesátiletý muž, kterého znaly všechny bordely široko daleko. Zrovna jel po mezistátní silnici, když si v podjezdu všiml Aileen schované před lijákem. Netušil, že nabídnout jí odvoz byla největší chyba v jeho životě. Nejdřív si přátelsky povídali, zastavili se na pivo a až k ránu přišla řeč na sex. Zajeli do nedalekého lesíku, kde se svlékli a začali se líbat a objímat. Najednou, bez zjevné příčiny vytáhla Aileen pistoli ráže 22 a vysypala do něj čtyři kulky. Mallory nezemřel hned. Ještě patnáct minut umíral v bolestech, zatímco nad ním Aileen stála a sledovala ho. „Byl to báječný pocit,“ svěřila se o pár let později médiím.

Aileen vraždění zachutnalo. Nemusela už prodávat své tělo (o které stejně moc chlapů nestálo) a uživila sebe i svoji milenku. Její další objetí se stal třiačtyřicetiletý kamioňák David Spears. Místo sexu, ale dostal šest ran do hrudi. O měsíc později vyfasuje dalších šest ran čtyřicetiletý Charles Carskaddon. Obě ženy stačily ukradené peníze rozhazovat rychleji, než je Aileen stačila „vydělávat“. Musela pokračovat ve vraždění, jiný způsob neviděla. V červenci roku 1990 na její zdvižený palec zareagoval pětašedesátiletý Peter Siems. Je to misionář a místo oplzlých poznámek a domlouvání ceny podává Aileen Bibli. Ta ho zastřelí jako každého jiného.

Siems měl kromě víry i pěkné auto, tak pěkné, že si ho Aileen vezme a prohání se v něm se svojí milenkou po Orange Springs. Nezvládnou ale řízení a napálí to rovnou do veřejného osvětlení. Na mol opilé se i s plechovkami od piva vypotácí z auta a přesvědčují kolemjdoucí, aby nevolali policii. Když vědí, že neuspějí, nasednou zpátky a snaží se ještě s kouřícím motorem ujet. Brzy jim vypověděla pneumatika a musely auto odstavit. Teď už byla jen otázka času, kdy policisté identifikují Siemsovo auto a vypořádají se s vražedkyní.

V listopadu roku 1990 zaplní titulní stránky všech novin popis obou vražedkyní. Aileen mezitím zastřelila další tři muže a Ty se nelíbí, že je s ní spojována. Počká, až Aileen zaběhne pro další pivo a uteče za svojí sestrou do Pittstonu, kde ji později najde policie.

Aileen zatkli ve vší tichosti 6. ledna 1991 v motorkářském baru Poslední útočiště. Už po deseti dnech se přiznává k vraždám, ale s dovětkem, že zabíjela pouze v sebeobraně. Ve vazbě se neustále vracela ke dvěma tématům. První, že Ty nemá s vraždami nic společného. Druhé, že za nic nemůže ani ona a že všichni, které zabila ji buď napadli, vyhrožovali, nebo znásilnili. Příběhy, které policistům vyprávěla se neustále měnily a postupem času začaly žít svůj vlastní život. Prý zabíjela pouze ze strachu. Své historky natolik vylepšovala, že jí nikdo nevěřil ani slovo a jako třetí žena na Floridě si vysloužila smrtící injekci.

Během procesu jí několikrát ruply nervy a začala křičet: „Já jsem nevinná! Byla jsem znásilněná! Doufám, že vás taky někdo znásilní! Jste špína Ameriky!“ Jindy zase řvala na žalobce, že je svině a podobně. Její poslední slova pro média byla: „Po smrti mě odvezou andělé a vrátím se se Santa Clausem v kosmické lodi.“

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.