unaveny_muz
Zdroj: internet

Automat na děti

0.0/5
Hodnocení:

Přesně tak si mohou někteří muži připadat, když jejich partnerkám začnou biologické  hodiny ne tikat, ale rovnou bít na poplach. Jak nejprve oceňují zvýšený zájem partnerky o sex, tak o něj zájem ztrácí, když se z téhle příjemné lidské činnosti stane každodenní řehole bez citu a vášně. Někteří muži říkají, že si připadají jako plemenní býci, další že se cítí jako automat na děti. Domů se vrací bez chutě k čemukoliv a k sexu už vůbec a jsou to oni, kdo se vymlouvají na bolest hlavy a únavu, byť  je tato výmluva spíš doménou žen.

unaveny_muz

Když popadne ženu touha po dítěti i fanatický válečník se svou zarputilostí je proti ní neduživý hošík. Hormony v bojové pohotovosti jí dodají odhodlání Terminátora a za svým cílem je hnána silou motoru Jumbo Jetu. U vás doma se to hemží slovy, která se dříve v jejím slovníku nevyskytovala. Bazální teplota, ovulační krize, plodné a neplodné dny… Možná jste to už také zažili na vlastní kůži.

Nějakou dobu jste spolu chodili, viděli kus světa, nebo procestovali české luhy a háje i naruby, užili si zábavy a legrace. Právě do té holky, se kterou jste mohli do společnosti i do hospody na pivo, do divadla i na folkový festival, jste se docela obyčejně zamilovali. A to jste tvrdívali, že tohle vás nikdy nepotká. Jak vidno, i slovo NIKDY je relativní pojem. A tak jste plánovali společnou budoucnost, soužití se svatbou či bez, založení rodiny. Dosáhli jste na hypotéku a zařídili si docela slušně pěkný byt a vraceli jste se domů, do svého přístavu klidu, kde na vás ta bezva holka čekala, nebo přišla ze cvičení dvě hodinky po vás, objala vás a její hebké tělo dávalo tušit příslib vášnivého večera. Někdy se vymluvila, že se jí milovat nechce a vy jste ji mohli dobývat. Jasně, to vás bavilo, snadno dostupná kořist byť naservírovaná na stříbře se přejí. Když to shrneme, bylo to fajn, vyhověli jste si ve všem a říkali jste si, že ono opravdu asi něco na tom partnerství či manželství je. A tak trochu jste si zvykali na určitý stereotyp a klid. A pak přišla vaše žena s tím, že vysadila antikoncepci, protože života ve dvou jste si užili už dost a je čas rozšířit vaši dvojku bez kormidelníka o dalšího člena. Proč ne, to jste přece také plánovali a mít rodinu je přirozená věc. A navíc – dělání dětí je tak příjemné!

Jenže ouha. První měsíc něžné i vášnivé lásky nepřinesl kýžené ovoce. A bylo hůř, on ho nepřinesl ani ten druhý, ale ani čtvrtý, pátý, šestý….

„Cože, ty chceš jít na fotbal zrovna dneska, když dobře víš, že to bude ten nejvhodnější den?“ vaše milovaná má v očích výraz rozzuřeného býka.

Máte toho už plné zuby, takže zareagujete po svém: „A kdy jindy? Jasně že dnes, kdy bude nejvhodnější den. Hrají totiž naši s těma poseroutkama z Týniště. To nemůže skončit jinak, než že jim dáme na frak, to si nemůžu nechat ujít!“

Doutnající ohýnky v jejích očích zčervenají a začnou šlehat plameny.

„Tvůj hokej mě vůbec nezajímá! “

„Fotbal, miláčku.“

„To je jedno!“ zaječí, „já měla na mysli nejvhodnější den pro početí našeho dítěte! Nebo si snad mám říct Fandovi od vedle?“

A vy se neudržíte a pronesete cosi o tom, že: Kdo orá pole má, šetří pluh můj.

Válečná sekera je vykopána, ale nebojte, není vám to nic platné. Ačkoliv dřív by s vámi nemluvila dokud jí nepoložíte k nohám vyloupené květinářství, druhý den vám volá do práce, abyste si nic neplánovali, neboť postýlka je již nachystaná a i když to není tak ideální jako včera, ještě pořád by to šlo…. I týden otrávená myš je proti vám čiperka. Máte toho plné zuby a to poslední oč máte zájem je plnit svou tak zvanou manželskou povinnost. Navíc jste už v takovém stavu, že i kdyby vás hodlala za účelem strávení společné noci sbalit Pamela Anderson, utíkali byste od ní tak rychle, až by vám jiskry lítaly od bot. A tak se z vašich úst dere do sluchátka jedno jedovaté slovo za druhým.

Možná znáte pokračování. Jednou se prostě zadaří a na těhotenském textu se objeví patřičný počet čárek. Jako mávnutím kouzelného proutku máte doma zase klid a tu prima holku, kterou bývala před tím, než ji popadl, jak říkáte mezi kamarády, „těhotenskej běs“.

Takže pokud se snad tenhle příběh, zatím bez Happy Endu, týká i vás, vyzkoušená rada zní: zatněte zuby a vydržte. Spolkněte provokativní slova s chutí kyselé okurky bez mrknutí oka, protože jejich vyřčením jen přilijete olej do ohně. Jenže v tomto případě tím popáleným zůstanete vy, protože ženské hormony mají čarovnou moc zapomnění.

A za to, až vás jednou žena přivítá s prckem v náručí a řekne: Hele, miláčku, co jsme se naučili! A on vám prvně řekne TÁTA, tohle sebezapření snad stojí.

Autor: -ebra-

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.