2014_12_26_39532800_s
Zdroj: www.amauto-pneu.cz

Autoservis Praha 8

0.0/5
Hodnocení:

Trápí Vás stav Vašeho automobilu a rád byste jej nechal opravit? Obraťte se o pomoc na autoservis Praha 8. Tento pneuservis je ideálním pomocníkem pro osobní i dodávkové vozy všech značek. Pneuservis Praha 8 nabízí profesionální služby také pro SUV a offroad.

Pneuservis Praha 8 disponuje moderním vybavením, které prochází pravidelně revizí a kalibrací. V našem pneuservisu si můžete nechat nejen opravit brzdy i karosářské drobnosti, ale i nechat vyměnit olej. Pneuservis Praha 8 Vám zajistí také STK.

Díky pneuservisu Praha 8 bude Vaše auto fungovat podle Vašich představ. Náš pneuservis Vám zajistí pocit, že se můžete kdykoliv na Vaše auto spolehnout. Pneuservis Praha 8 se zabývá také demontáží i montáží všech rozměrů do dvaceti jedněch palců a RFT do devatenácti palců. Tento pneuservis Vám obstará rovněž vyvážení kol, čištění dosedacích ploch nábojů kol i ruční mytí kol a čištění ALU disků.

Požádat nás můžete také o sezónní uskladnění pneumatik. Velmi rádi Vám vyjdeme vstříc. Máte-li zájem o prodej hliníkových disků ALCAR a OZ Racing a BBS, pak se nacházíte na správné adrese. Více informací o Pneuservisu Praha 8 najdete na této webové adrese www.amauto-pneu.cz.

V autoservise Praha 8 si můžete nechat provést pravidelnou servisní prohlídku. Velmi oblíbenou službou jsou nejen mechanické práce, ale také diagnostika VAG – COM komplet, která je ideální pro automobily značky Audi, VW, Seat a Škoda. Vyměnit si u nás můžete nechat také brzdové destičky. Na výše zmíněné webové adrese najdete nejen seznam služeb, ale také ceník k jednotlivým službám. Ceny se odvíjí většinou podle složitosti výměny. 

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.