2015_09_21_svjonline
Zdroj: http://www.svjonline.cz/

Bezpečná správa nemovitostí nejen v Praze

0.0/5
Hodnocení:

Ačkoliv správa majetku může na první pohled vypadat jako příjemný koníček, opak se velmi často stane pravdou, neboť tato aktivita mnohdy vyžaduje nejen finance, ale také dostatek času a trpělivosti. Zejména pražské společenství vlastníků jednotek a bytová družstva využívají spolupráce se společností Správa nemovitostí Praha.

Na zkušenosti se můžete zeptat například vlastníků domů na ulici Malešinská, Husitská, Pod Javorem nebo Chrudimská. Všechny tyto vyjmenované domy patří pod Správu nemovitostí Praha 3. Firma Parkers s.r.o. je skutečným odborníkem na správu nemovitostí, která zajišťuje na prvotřídní úrovni kompletní servis s minimální osobní účastí vlastníků jednotek, nebo členů družstva. Se společností Parkers budete maximálně spokojeni, neboť vždy vychází vstříc přáním a potřebám svých zákazníků. Domluvit se můžete také jen na poskytování dílčí služby.

Své služby Parkers neposkytuje pouze v Praze, ale v rámci vzdálené správě také v ostatních městech České republiky.  Dálková správa nemovitostí v celé České republice probíhá v rámci programu IFM24. Tato služba je zákazníkům poskytována nonstop a zahrnuje vedení účetnictví, předpisů a vyúčtování záloh. Více se o službách společnosti Parkers dovíte na této webové adrese www.svjonline.cz.

Nabíeznou online službu lze získat za zvýhodněnou cenu od 119 Kč za měsíc a bytovou jednotku. Při zakoupení služby IFM24 získáte nástroj na sdílení informací, interaktivní nástěnku, tiskové sestavy, ale i sklad dokumentů a přehledné kontakty na vlastníky. Společnost Parkers Vám pomůže udržovat pořádek ve smlouvách, účetnictví i ve veškerém ostatním hospodaření. Kromě toho při spolupráci s naší společností můžete ušetřit výdaje za opravy. Dejte proto sbohem stresovým situacím a začněte spolupracovat se Správou nemovitostí Praha.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.