jak-a-cim-hlavni-50dd83a87e92e
Zdroj: http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/

Buďte originální při nákupu vánočních dárků

0.0/5
Hodnocení:

Léto pomalu končí a mnozí z nás již přemýšlejí nad blížícími se Vánocemi. I tento rok si klademe na duši, že vánoční dárky nakoupíme s dostatečným předstihem, abychom neztráceli čas a nervy těsně před svátky a freneticky neobíhali obchody a v zoufalosti nenakupovali, co nám padne pod ruku. Pořizovat dárky můžete i v internetových obchodech, ale i zde platí fakt, že je třeba je objednat s dostatečným předstihem, aby byly doručeny včas. A co vlastně darovat?

Muži bytostně nesnáší „měkké“ dárky. Přijmou je, ale nemají z nich přílišné potěšení. Ženy naopak čekají, že jim muži vyčtou z obličeje, co si přejí, a když pod stromečkem nenajdou, co si v koutu duše přály, jsou zklamané. A tak se jako nejjednodušší tipy na dárky jeví zážitky.

Firma na zážitky Allegria na svých webových stránkách nabízí dostatek nápadů pro všechny. Naleznete tu dárky adrenalinové, motoristické, gurmánské i relaxační, pokud tedy chcete svým blízkým udělat radost, nabízí se jim koupit poukázku na některý ze zážitků. Mužům bude slušet jízda ve Ferrari, tandemový seskok, indoor skydiving nebo gurmánský večer plný zajímavých chutí. Více tipů naleznete pod odkazem http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/. Ženy naopak potěšte masážemi, ať už klasickými nebo netradičními, wellness dnem nebo ideálně zážitkovým pobytem na zámečku, v romantickém hotelu nebo ve wellness centru.

Dárkový poukaz s originálním vánočním dárkem lze v případě potřeby i vyměnit za jiný, stane-li se, že se netrefíte do vkusu obdarovaného. Nebo si nechte vystavit univerzální poukaz, kterým necháte obdarovaného zvolit si takový zážitek, kterým si splní svá přání.

Nebloumejte tedy po obchodech, neperte se o dárky s davem lidí, ale s dostatečným předstihem si přes internet objednejte poukazy na netradiční zážitky, které udělají radost každému.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.