flash
Zdroj: http://www.ready-made-spolecnosti.eu/

Budujte svůj byznys, založte si vlastní společnost

0.0/5
Hodnocení:

Cítíte, že nastal ten správný čas začít podnikat, ale bojíte se „papírování“ a neustálých návštěv úřadů? Kupte si ready made společnost, která je k podnikání připravena a má vyřízeny veškeré náležitosti. Zvolte českou nebo zahraniční a začněte ihned rozjíždět své aktivity.

Ready made společnosti jsou zakládány za účelem dalšího prodeje koncovému zákazníkovi. Jejich základní kapitál je splacen a firmy nemají žádnou historii, tedy ani závazky. Jsou tak důvěryhodné a nemusíte se bát žádného nepříjemného překvapení.

Koupit lze společnost s.r.o. nebo a.s. v závislosti na vašem záměru. S firmou Společnosti CZ bude založení s.r.o. nebo a.s. jednoduché, neboť za vás tento partner zařídí vše dle vašich představ. Zajistí za vás veškerou nutnou dokumentaci k založení firmy, poskytne notáře, zajistí notáře, odbornou asistenci při sepisování zakladatelské listiny a obstará živnostenský list. Dále zajistí osobu, která vás bude zastupovat před živnostenským a finančním úřadem, a registruje vás k platbě daní a pomůže vám složit základní kapitál. To vše za minimální poplatek a fakt, že ušetříte spoustu drahocenného času, který již můžete věnovat rozvoji svého obchodu.

Na oficiálních internetových stránkách společnosti http://www.ready-made-spolecnosti.eu/ naleznete více informací o zakládání společností, ceník a také kontaktní formulář, přes který můžete firmu Společnosti CZ kontaktovat a zjistit více detailů o celé problematice. Pokud vás tedy myšlenka na vlastní podnikání zaujala a cítíte, že vás plný servis při zakládání společnosti zaujal, na nic nečekejte a firmu oslovte.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.