All You Can Eat Press
All You Can Eat PressZdroj: All You Can Eat Press

BURGER MAP – poznej New York jinak

0.0/5
Hodnocení:

Hamburgery a Spojené státy - tradiční spojení. Výjimkou není ani New York. Nicméně zaměstnanci ze společnosti All You Can Eat Press přišli se zajímavým projektem, jak si zpestřit návštěvu NY.  A přišli s nápadem na tkzv. „hamburgerovou turistiku.“ Takže až vystoupíte na Manhattanu, určitě se vám musí do rukou dostat mapa, kterou sestavují chlapíci právě ze společnosti All You Can Eat Press. 

New York je pochopitelně domovem mnoha skvělých „burger houses.“ Jejich počet je samozřejmě vyšší než v jiných amerických městech. A právě geniální „burger mapa“ Vám má usnadnit jejich hledání při návštěvě New Yorku. Když rozložíte mapu, najdete nejméně 41 míst, kde si budete moci vychutnat skvělé hamburgery. A pokud jste v New Yorku jen na pár dní, měli byste si pospíšit, abyste jich zkusili navštívit co nejvíce. Však výlet do USA bez typického amerického hamburgeru, to by snad ani nebylo ono.

All You Can Eat New York Burger mapa Vám však nepřinese jen informace o nejvyhlášenější burger restaurantech. Přinese Vám rovněž spoustu informací, tipů a triků o místech, která můžete, při hledání nejlepších burgerů v NY, navštívit. Mapa je zabalená v klasickém potravinovém sáčku z voskového papíru. Ten můžete využít jako obal, popřípadě jako ubrousek po ochutnávce pravého „newyorského“ hamburgeru. Pro větší autentičnost je mapa kompletně zpracovávána v New Yorku – ať se jedná o výběr restaurací, informace o nich nebo závěrečný tisk.

Jaký hamburger je nejlepší?

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Pokud nepatříte mezi milovníky hamburgerů, pak pro Vás máme dobrou zprávu. Společnost All You Can Eat Press vyslyšela prosby turistů a návštěvníků NY a začala vytvářet novou mapu. Tentokrát je zacílena na populární koblihy ve tvaru O (tkzv. donut – jistě znáte z populárního seriálu Simpsonovi). Teď už zbývá jen jediné. Rozhodnout se, kterou mapu budete preferovat a vyzkoušet trochu netradiční turisticko – gurmánský zážitek přímo v srdci New Yorku.

Uvidíme, jaký úspěch sklidí „gastroturistické“ mapy. Pokud je chcete vyzkoušet, pak není nic jednoduššího než sednout do letadla a užít si New York poněkud netradičně. Netradičně, ale určitě chutně a zajímavě. 

autor: Martin Kovařík
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.