Samičky z realdoll.com
Samičky z realdoll.comZdroj: realdoll.com

Chcete sex bez závazků a bez zábran? Pořiďte si ženu ze silikonu!

5.0/5
Hodnocení:

Mít sex podle svých představ, bez toho, abyste musel složitě nahánět nějakou dámskou oběť je sen mnoha mužů. Pokud nemáte partnerku, je velmi složité mít sex, kdy si vzpomenete. Pokud si však nechcete nechat zajít chuť je to většinou nákladné na čas a energii. A k tomu všem je to ještě nejisté! Nebo pokud už doma ženu máte, ale toužíte vyzkoušet nějakou jinou neokoukanou. Ideálním řešením je vyzkoušet nafukovací pannu! Ovšem nepředstavujte si klasickou nafukovací Andulu, která se při větším záchvatu vášně vyfoukne. Panna, o které bude řeč, je na dotek jako živá!

Nedávno začal nový server http://www.realdoll.com nabízet speciální panny, které nejsou nafukovací, ale jsou ze silikonu. Jde o silikon, který se používá při speciálních filmových efektech, který je upraven, aby byl více realistický na pohled i na omak. Žádný latex nebo guma! Tyto panny jsou pro opravdové fajnšmekry. Konečně si můžete vybrat tělo ženy, s jakou budete mít sex. Můžete mít štíhlou, baculku, atletickou, s velkými nebo malými prsy. Vybrat si můžete také odstín kůže, barvu vlasů, očí a dokonce i ochlupení. Prostě si můžete nechat vytvořit ženu přesně podle svých představ.

Samičky z realdoll.com

Samičky z realdoll.com

Prsa jsou vyrobena z rosolovitého silikonu, který dobře vypadá, i na dotek je jako skutečné tělo a pohupuje se jako opravdová prsa. Tento silikon je uvnitř celé panny a je suchý, není to žádná tekutina. Proto nemůže vytéct při propíchnutí. Silikon je velmi pružný a odolný. Například bradavky vydrží až 300% protáhnutí a nepoškodí se, takže i velmi vášniví muži si přijdou na své. Uvnitř panny je ocelová kostra, která je sice velmi pevná, ale umožňuje pannu stavět do různých poloh téměř jako u normálního člověka. Dá se s ní hýbat podobně jako s uvolněnou spící dívkou. Ovšem při poloze zezadu drží sama, ale doporučuje se podepřít polštářem, aby dovádění vydržela. Navíc vydrží i velkou zátěž (necelých 200 kg), takže se po ní můžete válet dle libosti a dokonce i skákat.

Pannu můžete rovněž vykoupat ve vodní lázni. Vzhledem k tomu že je plná silikonu, nemusíte mít obavu, že dovnitř nateče voda. Můžete ji sprchovat i horkou vodou, protože ani vysoké teploty jí nevadí. Je příjemné nahřát si pannu elektrickou dečkou a umocnit tak pocit opravdovosti.

Panna má všechny tělesné otvory a silikon, ze kterého jsou vyrobené, se přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu. Právě v těchto klíčových partiích je silikon měkký, kluzký a velmi pružný, prostě skoro jako živá žena. Můžete klidně použít jakýkoliv lubrikant na zlepšení pronikání. Ústa mají otvírací čelist a jemný jazyk i silikonové zuby. Všechny 3 otvory dovolí hluboké pronikání, takže nemusíte mít strach, že budete limitováni. Zajímavostí je, že po proniknutí penisu dovnitř dojde k vytvoření podtlaku uvnitř panny a vznikne takzvaný „sací reflex“, což uvítáte obzvláště u ústního otvoru.

Panna k Vám dorazí oblečená do slušivé podprsenky, kalhotek a dlouhých punčoch. Další oblečení jí už budete muset dokoupit sami. Velmi rajcovní je kostým zdravotní sestřičky nebo studentky. Panna se jednoduše omývá a dostanete k ní i čistící soupravu a návod na její ošetřování. V případě, že by se poškodila při opravdu zuřivých hrátkách, je možné zajít do obchodu a koupit silikonové těsnění na opravu.

Uznejte sami, taková panna by se Vám mohla velmi hodit – zaručeně bez odmlouvání vyslechne všechna vaše sexuální přání. Je vhodná také pro páry, které si chtějí okořenit svůj sexuální život, bez toho, aby do něj zatahovaly třetí osobu.

Pokud jste touto silikonovou pannou nadšeni a nažhaveni, možná Vás trochu zchladí cena.  Jelikož je to novinka a za mořem se z toho stává trend pro nezadané, tak za tuto společnici zaplatíte 6000$ (180.000,– Kč) a za muže 7000$ (210.000,– Kč) a k tomu připočtěte ještě dopravu za $800 (24.000,– Kč). To pro nás středo-evropany zatím není zrovna přijatelné a za tyto peníze si můžete 5 let užívat v nevěstinci, ale do budoucna se cena určitě sníží.

autor: Kamil Blážík
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. yetty

    bude to někdy stát levněji než 240 000?

  2. Honza

    CHCI, chci, chci…

  3. Ales

    No tak to je mazec !