cernovlasa_cizinka
Zdroj: internet

Chcete žít s cizinkou? II.

0.0/5
Hodnocení:

Chybami se člověk učí a rozhodně nejlépe naučí. Ale nebylo by lepší (a příjemnější) se jich vyvarovat a poučit od těch, kteří neměli dostatek informací ani štěstí a doplatili na to? Často se bohužel nejedná jen o nějaké obyčejné chyby…

cernovlasa_cizinka

Připravili jsme pro vás takový malý manuál, „jak na to“. Především jak na to, aby vám v případě rozchodu, který není na všech dosud prozkoumaných kontinentech nijak ojedinělým jevem, jen oči pro pláč. Teď si možná říkáte, že vám se to stát nemůže, ale co kdyby.

Rodný dům

Špatná výchova je holt špatná výchova. Pak nezáleží na tom, zda se jedná o Češku nebo Eskymáka Přijměte pozvání, případně se sám šikovně pozvěte, do její rodiny na delší návštěvu a bedlivě sledujte, jak se k sobě jednotliví členové rodiny chovají. Zaměřte se především na to, kdo je zde „vůdce smečky“ a z jakého důvodu, komu je projevována největší úcta a podobně. Jakmile vám nebude něco sedět, zeptejte se partnerky, proč tomu tak je a jaký je její názor na věc. Nyní máte jedinečnou příležitost první konfrontace „face to face“. Vaše milovaná se může zcela nechtěně docela parádně „odkopat“ a tím nadobro sestřelit ony pověstné růžové brýle až do této chvíle pevně třímající na vašem nose. Pokud se k vám už teď její bratři chovají jako k vetřelci, je radno se mít na pozoru, aby při první nepatrné partnerské „bouřce“ po vás nezačali pálit z koltů zavěšených proklatě nízko u pasu. Jedná se především o ženy pocházející z horkokrevných jižních zemí.  Výhodou delší návštěvy je, že máte větší možnost odhalit případné přetvářky a nacvičené divadelní kusy.

Věříš?

Toto se samozřejmě opět netýká jen cizinek. Jsou náboženství, která svým stoupencům nedovolují lovit v jiných než „vlastních vodách“, jiným je to zase úplně jedno. Obecně na víru a zvyky jednotlivých zemí velký pozor.

Mohlo by se stát, že skončíte v celibátu až do svatby, případně budete připuštěn pouze při aktu určenému k početí. Někde lze naopak vyhrát na celé čáře a obývat domácnost i manželské lože legálně s celým ansámblem vám oddaných žen.

Řádně ji předem „prolustrujte“

Každý máme tendenci se, alespoň ze začátku, dělat před svým vyvoleným/vyvolenou hezčím, lepším, zajímavějším. Jsou ale určité hranice, přes které bychom už jít neměli. Její make-up i do lesa na houby – proč ne, on je stejně ten pupínek, co chtěla zamaskovat, i tak vidět… Ovšem aby nám vyprávěla pohádku o tom, že bude dřít od soumraku do úsvitu na poli a že není nad lepší pocit než být finančně nezávislá, načež se vám pověsí doma na krk nejen ona, ale ještě její 12-ti členná rodina, to je fakt moc. Proto by bylo dobré zjistit, zda veškeré informace, které o sobě vaše vyvolená povídala, odpovídají +/- pravdě. Toto se týká jak těch, kteří se stěhují do zahraničí, tak i budujících rodinný krb zde. V dnešní době není problém, aby se zbytek její vykutálené famílie přistěhoval za vámi. Tak jako tak možná není vůbec od věci naťuknout téma předmanželská smlouva.

Vše je OK, stěhujete se

Ufff, to byla fuška, co? Dala hodně práce, ale věřte, stála opravdu zato. Pokud jste tedy zjistil i přes pátrací akce, za které by se mimochodem nemusel stydět ani Sherlock Holmes, že je vše OK, s klidným (a zamilovaným) srdcem se sestěhujte. Teď už by na vás měla čekat jen optimistická budoucnost. Za rok exotická dovolená, první dítě, druhá dovolená, druhé dítě a pak už jen samá pozitiva, znáte to…

To podstatné tedy máme za sebou, příště se podíváme, co všechno pravděpodobně projde vaším žaludkem kromě lásky!

Autor: Olga Jandová

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.