chlupatá prdel
Zdroj: internet

Chudáci doktoři aneb nejbizardnější věci zaseklé v řiti

4.0/5
Hodnocení:

Různí lidé mají různé koníčky. Někdo sbírá známky, jiný stará auta a někdo si strká nejrůznější věci do zadku. Koneckonců proč ne, máme demokracii, každý si může strkat cokoli kamkoli (ať je to jak chce perverzní a stupidní). Do řiti se dá vrazit překvapivě téměř vše – kulma, basebalový míček, rukojeť biče, brýle na čtení, láhev sirupu… Problém nastává ve chvíli, kdy předmět nechce ven, případně exploduje.

chlupatá prdel

Bizarní nejsou jen zaseklé předměty, ale i výmluvy stydících se lidí u lékaře. Je to vcelku pochopitelné. Ono vysvětlovat doktorovi, že jste ujetý na strkání si mobilu do zadku a teď vám náhodou vyklouzl, asi není nic moc. Přesně to se stalo jednomu gruzínskému právníkovi. Ten chudáček měl takovou smůlu, že se sprchoval se svým mobilem (už to je kravina), uklouzl, zakopl o psa (ve sprše!) a dosedl na mobil. Muže čekal dlouhý chirurgický zákrok, při kterém byli lékaři několikrát vyděšeni k smrti, protože se nešťastníkovi někdo snažil dovolat.

Jiný muž se stejným problémem (mobil v zadku) zase pořádně vyděsil svoji manželku. Opakovaně jí totiž volal a žena po přijetí hovoru vždy slyšela jen podivné bublavé zvuky. Zavolala proto policii a až ta zjistila, odkud manžílek volá…

U jednoho chorvatského lékaře naopak seděl (spíš stál) v čekárně muž, kterému v zadnici uvízla jehněčí noha! Ten samý lékař si musel poradit i borcem, který tam měl zaraženou zářivku – nebo spíš jen její zbytky, protože v něm explodovala.

Když už jsme u těch explozí, tak musíme zmínit třináctiletého chlapce z Thajska. Ten měl zvláštní zálibu v pumpování se vzduchem. Zkrátka si do zadku vrazil hustilku a trochu se napumpoval. Jestli se vám to zdá bezpečnější než jehněčí noha, tak jste na omylu. Dokud chlapec používal běžnou pumpičku na kola, tak to bylo v pohodě, jenže jednou se rozhodl zajít na benzínku ke kompresoru. Explodoval s takovou silou, že si jedna žena opodál myslela, že začal ohňostroj, a začala tleskat.

Opravdový anální ohňostroj zažil i nejmenovaný idiot z Británie, který byl tak pod parou, že chtěl na Nový rok vystřelit rachejtli z půlek. Označení idiot je na místě, protože si tam tu rachejtli vrazil obráceně a bez rozmyslu ji zapálil. Asi se divil, když se mu raketa prohnala vnitřnostmi a vzala s sebou všechno, co mohla. Brit měl štěstí, že vůbec přežil, ale do konce života bude kálet břišním vývodem do pytlíčku.

Explodujících řití není patrně nikdy dost, protože tu máme dalšího adepta, tentokrát slovenského kamioňáka, jenž si hrál na domácího kutila. Ten měl povinnou pauzu a nenapadlo ho nic lepšího, než si pohrát s podomácku vyrobeným vibrátorem. Místo slasti (proč jinak by to dělal) ho čekal šok, když v něm vibrátor explodoval a roztrhal mu střeva. Jádro pudla bylo v napájení. Zásuvka v kamionu, kam svůj výtvor strčil, má 24 voltů, jenže domácí hračka byla dělaná jen na 12. I on přišel k lékařům s výmluvou. Prý si potřeboval nutně odskočit a ve škarpě nasedl na ocelovou tyč (proto měl v řiti zbytky vibrátoru).

Naše další řiť sice explodovat mohla, ale naštěstí to neudělala. Řeč je o jistém veteránovi druhé světové války, kterého tížily hemeroidy. K lékaři jít nechtěl, tak si je jen občas zatlačil dělostřeleckým granátem, který mu tam jednou samozřejmě zůstal a veterán musel k chirurgovi. Ten se chystal granát odstranit, když se mimo řečí zeptal, jestli je stále ještě funkční. Po odpovědi lékař zcepeněl hrůzou. Nejen, že byl granát funkční, ale bylo v něm dost materiálu, aby srovnal se zemí půlku nemocnice. Nakonec se veteránovi hrabal v zadku ještě vojenský pyrotechnik, který musel nálož před vyjmutím zneškodnit.

Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Vogue

    tak to je prostě neuvěřitelný.. tak blbý ludia proste neexistujú..neverím tomu..to je proste..wuaaa.. vážne :D

  2. Sisi

    Lidská fantazie a blbost opravdu nemá hranic :-))