chytra_sova
Zdroj: internet

Chytrá sova 10.

0.0/5
Hodnocení:

Dotaz: Je mi 30 a ještě jsem neměl ženskou. Ne, že bych nikdy s žádnou nechodil, ale k tomu „nejdůležitějšímu“ prostě nedošlo. Nejvíc mi vadí, že mi to vlastně nijak nevadí… X.

chytra_sova

Hu, hú, ty záhadný X. Pokud tomu správně rozumím, trápí tě spíš fakt, že ti nevadí nemít ženskou, než že ji nemáš… A co je na tom špatného? Někdo má ženskou, někdo chlapa, někdo psa nebo jen práci. Někdo cestuje a další sedí u televize. Myslím, že máš právo žít život, jaký ti vyhovuje, a ne jaký by měl být podle nějakých ujetých norem. Tak zkus zapracovat spíš na svojí osobní spokojenosti než na té ženské. A ber to z lepší stránky: jsi lidumil, volné ženské přenecháváš kavalírsky jiným…

Dotaz: Moje partnerka se mnou po porodu našeho dítěte odmítá spát. Myslel jsem, že to jen v šestinedělí, ale už je to skoro půl roku. Pomalu ztrácím trpělivost…             Martin

Milý netrpělivý Martine, nedávno jsem zahlédla zlevněné masturbátory… Ale vážně: asi nechceš slyšet nic o hormonální poporodní bouři, stresu a nevyspání. Ty chceš slyšet návod, jak mít z partnerky opět tu vstřícnou milenku, kterou byla před tím. Před čím? No přece před porodem, že… Zkus na svůj problém nahlédnout z jiného úhlu. Z partnerky se stala matka a z tebe otec. Ona hodně obětovala a ty budeš muset taky. Tohle je přirozená daň starosti o dítě – tak ji přijmi s odvahou a mužností. I ten chudák skřivan musel mrznout, když si chtěl…  Jo, nic není v životě zadarmo, ty tvrďáku!

Dotaz: Po několika letech manželství jsem byl ženě nevěrný. Jenže teď mám pocit, že jsem asi něco chytil, a nevím, co mám dělat. Když půjdu k lékaři, budu to muset říct ženě a přiznat se. A to nechci. Když nepůjdu, nebudu mít jistotu…   H.

Ach jo, toť téměř otázka hodná Hamleta: Jít či nejít? Mohu ti se 100% jistotou poradit: Ano, jít. Následky by mohly být tragické. Jdi a zjisti pravdu. Teprve potom můžeš řešit, co dál. Třeba nic. A i když bude nutná léčba, vždycky můžeš zkusit zatloukat. Třeba – možná – to vyjde… Poučení pro příště asi není třeba psát ani houkat, že?

Dotaz: Můj otec se asi zbláznil. Je mu skoro 80 a našel si babu. Jak mu mám říct, aby nešílel a choval se slušně? Má vnoučata, pravnoučata a na mě, jediného syna, vždycky jen kašlal. Teď, když by to mohl napravit, honí stařeny… Petr

Péťo, tatínek tě asi hodně zanedbával. Jinak bys věděl, že je zatím svéprávný a může si honit baby, jak se mu zachce. Nebo bys ho viděl raději sedět v pojízdném křesle s tekoucí slinou? Nejsi rád že je táta vitální? Když budeš hodný a jíst zeleninku, taky se budeš chtít ke stáru k někomu přitulit. Tak proč to samé nepřeješ vlastnímu otci…?

Dotaz: Stydím se, ale nemám rád svoje děti. Ještě ani nejsou v pubertě, a už dělají držky. Holka je tlustá a kluk úplně blbej – zřejmě po tchýni. Někdy se na ně nemůžu ani podívat. Moje žena je nezřízeně miluje a rozmazluje. Na mě kašle. Dokonce i pes dostává víc masa než já…             XX.

Ještě že tak! Nebohá dítka mají alespoň matku, když otec je vážně narušen.. Možná tě udiví, že i v tvém negativním výlevu lze vyčíst pár pozitivních informací: uznáváš otcovství, odkazuješ genetické vlohy směrem ke tchýni, strpíš doma psa – ještě jsi ho nezabil. Problém, který máš, tě trápí, a proto píšeš. Tak tedy můj názor: jsi hodný, ale nevíš o tom. Jsi přepracovaný, unavený a vyčerpaný, ale nechceš si to přiznat. A moje rada: vezmi si dovolenou nebo neschopenku. Úplně sobecky a nekompromisně pro sebe něco udělej – cokoli, co ti udělá radost. Válej se v posteli, někam jeď… Uvidíš, že až si odpočineš, nebe se vyjasní, děti zkrásní a pes přestane tolik žrát… Opravdu!

Dotaz: Stydím se chodit na veřejné WC i do sauny. Prostě všude tam, kde se musím obnažit, protože mám komplex… Myslím, že jsem o dost menší než ostatní. Partnerka mě ujišťuje, že to není pravda, ale myslím, že lže…                   XY.

Milý XY., mám pro tebe špatnou a dobrou zprávu. Mezi námi Sovami panuje již několik století názor, že na velikosti opravdu záleží. Ale jedná se o velikost mozku! Komu myslíš, že dá tvoje partnerka přednost: blbečkovi, který se svléká rád, a to všude, jen aby se mohl pochlubit, anebo inteligentnímu chlapovi s menším… komplexem?  Ale nenech se utěšovat moc často: víš, že stokrát omletá lež se stává pravdou…

Dotaz: Partnerka se chce vdávat, já nechci. Sice spolu chodíme už skoro dva roky, ale já prostě nechci. Ona jen vybírá šaty, prstýnky a svatební cesty… Je mi z toho na zvracení!  Aleš

Milý Aleši, přestaň dávit a s partnerkou si promluv! Na rovinu a vážně. Ty se prostě ženit nechceš a ona má na vybranou: zůstat bez prstýnku, nebo hledat jinou oběť. Jak prosté, že? Říká se tomu asertivita.

Dotaz: Už pět let přemlouvám partnerku, abychom jeli někam do ciziny. Na rok dva. Prostě někam vypadli. Jenže ona touží po baráku, rodině, zahradě… Začínám si myslet, že se k sobě nehodíme.                                      Pavel

Pavlíku, měl bys přemýšlet rychleji. Abys ke konečnému rozhodní nedospěl v době, kdy budeš mít na krku hypotéku za dům, tři děti a pole brambor. Čas chvátá a partnerka by měla také právo vědět, na čem je. Zda může začít hnízdit, nebo jí ptáček uletí do světa. Tak spěchej!

Chcete se i vy na něco zeptat? Odhoďte stud a napište naší milé paní Sově na chytrasova@tiscali.cz. Všechny dotazy budou vyslyšeny.

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.