chytra_sova
Zdroj: internet

Chytrá sova 6.

0.0/5
Hodnocení:

Dotaz: Je mi skoro třicet, ale jsem stále sám. Ne že bych měl nějaký výrazný problém se seznámením, ale žádná se mnou nevydrží. Problém je v sexu – vyžaduji trochu tvrdší zacházení… Z.

chytra_sova

A kde je problém? Že by se nenašla žádná, která by ti s chutí namlátila? To se mi nějak nezdá… Škoda, že jsi nenapsal, co ti dělá radost. Protože pokud máš plný byt mučících nástrojů a hospodyňka si nemá ani kam postavit palmu, je to opravdu problém. Ale nezoufej a šetři na barák. Takový byt 10 + 1 s pořádným sklepem by to už mohl vyřešit! Tvoje au auvajs Sova.

Dotaz: Pořád tady na sově řešíte nějaké problémy s ženskýma. Já mám přítelkyni skvělou, ale tchána, s prominutím, úplného debila. Poslal bych ho… do příslušných mezí, avšak přítelkyně se v něm jen vidí. On ví všechno nejlíp… Nenávidím ho. X.

No jo, co s tím? Vražda je stále ještě trestná a přetvařovat se zjevně neumíš. Možná by pomohlo učinit z milého tchána dědečka. Zaměstnáš ho vnoučaty, bude utahaný, finančně vyčerpaný a na jedy už nebude mít ani chuť, ani energii. Tak si pospěš, zeťáku, čas kvapí! Tvoje vrána, vlastně Sova.

Dotaz: Nevím, zda mi poradíte, ale mám problém s přítelem. Nejen že málo vydělává, ale i v posteli není nic moc a v poslední době tak nějak přibral. Docela se mi začal hnusit. Myslela jsem, že když pohrozím rozchodem, lekne se, ale on je pořád stejný…                             Alice

Nejlepší bude, když naplánuješ velkou svatbu a pořídíš si s ním nějaké děti… To byl vtip! Chtěla jsem naznačit, proč s tím hňupem ztrácíš čas? Je snad poslední na zeměkouli? A i kdyby… Nebo ho máš přiděleného za trest? Prostě se s ním rozejdi, je to jednoduché. To mu zkrátka řekneš ahoj, vydezinfikuješ byt a je to! Měj se hezky a svobodně, Sova.

Dotaz: Mám náročnou přítelkyni. Pořád si něco kupuje, obyčejná dovolená neexistuje, v bytě také bydlet nechce, jen v baráku. Vydělávám celkem dost, ale jí to nestačí. Už nevím, čím bych ji ohromil…                                Aleš

Milý Aleši, ale ty ji přece nemusíš ničím ohromovat. Ona by tě měla milovat, i kdybys zůstal bez práce, udělaly se ti boláky a vypadaly všechny zuby… Pokud musíš pořád něco dokazovat, zákonitě ti dojde dech. A možná jsou její nároky jen zástupným problémem. Zkus popřemýšlet, zda vám dvěma to opravdu klape dobře, jak se domníváš… Držím drápy, Sova.

Dotaz: Nedávno jsem zjistil, že mi je manželka nevěrná. Ona to nepopřela, ale rozvádět se nechce. Jsme spolu deset let a já jí také nebyl pořád věrný. Jenže ona o tom neví, tak jí to netrápí. Já si teď musím pořád představovat, co s tím chlapem dělala a zda byl lepší než já. Chtěl bych jí odpustit, ale asi to nedokážu.                              L.

Ale dokážeš! Sám sebe přesvědčíš, jaký jsi chudinka ukřivděný a v bujné náruči laskavé utěšitelky se budeš snažit zapomenout. Zatímco tvoje žena se bude cítit provinile, pucovat sporák a vyvařovat chutnou krmi, ty si budeš léčit komplexy z čerstvých parůžků. A moje rada? Žádná. Snad jen připomínka, že ty nemáš co odpouštět. Zdaleka totiž nejste vyrovnáni. Tak se snaž, aby tě žena v tom počtu nevěr netrumfla… Tvůj sýček, vlastně Sova.

Dotaz: S přítelkyní žijeme už skoro dva roky a plánujeme svatbu. Jenže čím víc se to blíží, tím méně se chci ženit. Všechno je OK, ale ta myšlenka na chomout mě nějak děsí. Nejraději bych utekl, ale nechci o přítelkyni přijít. Vlastně si skoro přeju, aby se něco stalo a z té svatby sešlo. Třeba kvůli požáru nebo tak něco…                                             XY.

Milý XY, doufám, že už nemáš v kapse připravený zapalovač… Zkus se na svoji situaci podívat z jiného úhlu. Rozcházet se nechceš a svatbou se nic nezmění. Vždyť rozvody jsou povolené. A naopak: definitiva ti hrozí i bez sňatku. Třeba společným potomkem nebo „jen“ hypotékou… Tak zchlaď hlavu v mrazáku a ještě popřemýšlej. A pokud ti i potom bude to společné „ano“ proti srsti, vzmuž se a prosaď svoji. Prostě udělej už konečně něco, co nikdo nečeká… S.

Dotaz: Manželka je na mateřské a začala studovat. Já ji samozřejmě podporuju, ale je to peklo. Buď se učí, nebo je unavená a nervózní. Pořád se hádáme a do toho řve kluk. Mám chuť se sebrat a utéct. Někdy se mi úplně hnusí… Bořek

Boříku, já myslím, že toho je prostě na vás oba moc. Mateřská dovolená není vůbec žádná dovolená, natož odpočinek. Všechno je najednou jinak, k tomu finanční starosti a to studium už je  poslední kapka. Asi budete muset společně popřemýšlet na tím, co si každý z vás představuje pod slovem podporovat. Možná by manželka uvítala volné odpoledne, možná pomoc s nákupem a možná jen občasnou samotu. Když zabavíš syna a vezmeš ho na procházku nebo třeba do bazénu, nebude řvát a vy se pak nebudete hádat… Prostě změň systém a nehořekuj – to umí každý! Sova.

Autor: I.P.

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.