chytra_sova
Zdroj: internet

Chytrá sova 7

0.0/5
Hodnocení:

Dotaz: Moje přítelkyně nemá ráda sex. Nejdřív jsem myslel, že ano, protože mě pořád dráždila, předváděla se v krajkové podprsence a sexy noční košilce. Jenomže teď jsem přišel na to, že je to jenom hra. Ve skutečnosti se jen vymlouvá, proč to nejde. Mám toho dost, pořád se jen doprošovat…! P.

chytra_sova

Máš recht. Nedoprošuj se! Vezmi jí kyjem po hlavě, zatáhni do jeskyně a vůbec… Odmlouvat se nemá, to nás přece učili už v mateřské školce. A tam měly soudružky vždycky pravdu! Ale kdyby ses přece jenom chtěl dobrat nějakého řešení, zkus se jí zeptat, proč to takhle je. Proč dráždí a skutek utek. Možná se dozvíš, že ti smrdí nohy, padají lupy nebo co já vím. Třeba je prostě unavená… anebo na TO zkrátka není. Ale to se asi nedozvíš, když místo vlídného dialogu volíš žalování Sově…

Dotaz: Chodím s holkou již rok, ale až teď jsem přišel na to, že předstírá orgasmus. Vždycky jsem si myslel, že je všechno v pořádku, ale není. Ona to jen všechno předstírá, aby měla klid a mohla spát. Napsala to v mailu kámoše a já si to náhodou přečetl… Je mi trapně a nevím, co dělat…      Jára

I ty jeden vypečený Járo! Ty nevíš, že soukromá pošta se nečte? No, tak teď víš něco, cos vědět neměl, a babo, vlastně Sovo, raď, že… Já myslím, že je dost tragické, že jsi to nepoznal sám. Přiznejme si otevřeně, že to o jisté neobratnosti svědčí… A pokud se musí tvoje holka svěřovat kámoše po mailu, je asi tak trochu zoufalá, nemyslíš? Tak vezmi tu „nechtěně“ přečtenou informaci jako příležitost k novému, lepšímu začátku. Zkus se chovat jinak – nejen v posteli, ale vůbec. No a pokud to nepomůže, nech ji spát. Ať má klid!

Dotaz: Před rokem jsem se oženil, samozřejmě z lásky. Přes týden oba pracujeme, o víkendu vylepšujeme byt nebo jezdíme k rodičům a vidíme se jen chvíli. Teď jsme byli na týdenní dovolené, na kterou jsme se oba hrozně těšili, jenže my se nudili! Najednou jako bychom si neměli co říct. Bylo to hrozné a nedovedu si představit, jaké by to bylo, kdyby ta dovča byla delší…                                  L.

Asi mi nebudeš věřit, ale bylo by to lepší… Nejste na sebe zvyklí, vybočili jste ze stereotypu a prostě jen nějaký čas trvá, než si zase zvyknete. Nepropadej panice a na příští dovolenou naplánuj nějakou činnost. Takových padesát kiláků na kole nebo horská túra – a hned budeš mít vyřešeno, co s volným časem. Prostě žádný nebude, no. A kdyby bylo nejhůř, pár dětí vám zajistí doživotní galeje, tak nezoufej! Sova ti vždycky dobře poradí!

Dotaz: V práci po mně vyjíždí šéfka. Je stará, tlustá a hnusná. Nemohu tomu uvěřit, vždyť bych mohl být její syn! Jenže je to tak. Pořád si mě zve k sobě a dělá nějaké návrhy. Prý bych mohl brát mnohem víc, kdybych chtěl… Já chci, ale za tuhle cenu?! Nevím, jak se jí mám zbavit..        Pavel

I ty jeden synáčku nevděčný. Ani zlepšit náladu šéfce nechceš? To je potom těžké… Ale teď vážně: do nějakých soudních sporů se ti asi nechce a já se nedivím. Měnit zaměstnání evidentně také nepřipadá v úvahu, tak na to budeš muset jít lstivě. Buď představ šéfce fiktivní přítelkyni, možná jí leccos dojde, nebo ještě lépe fiktivního přítele! Anebo (nejlépe) jí najdi za sebe náhradu. Někoho, kdo bude ochotný jí zlepšovat náladu denně, ochotně a dobrovolně. Ty jen získáš klid a její vděk, možná i vyšší plat. Tak vzhůru do toho! Hledej, hochu, hledej!

Dotaz: Manželka pořád uklízí. Už to nemůžu vystát. Sotva zvednu zadek z kanape, už natřepává polštářky. Běda, jak upustím drobek. Je úplně mimo, gruntuje, utírá prach a přemývá nádobí z myčky, protože se málo leskne. Už toho mám dost. F.

Milý F., co poradit… Snad jen: kdo uteče, vyhraje…

Dotaz: Přítelkyně si hrozně přála k Vánocům štěně, tak jsem jí ho koupil. Vůbec mě nenapadlo, co všechno se změní. Nejenže se stará jen o toho psa a na mě kašle. Pes pouští chlupy, všude je špína a jeho hovínka… Navíc s námi spí v posteli, což je mi odporné. Taky nás při „tom“ sleduje… Jako bych už ani nebyl doma. Nenávidím ho a nevím, co dělat…    Pepa

Milý Pepo, předpokládám, že bydlíte s přítelkyní ve společném bytě. Tedy psa jste si pořídili společně a po důkladném zvážení všech pro a proti. Dokonce jsi ho koupil TY! A teď hysterčíš jako stará Vajtingrová, přestože většina pohrom, které jsi vyjmenoval, se dala předpokládat a zjistit v každé knížce i na netu… Co dodat? Být tvou přítelkyní, dám jednoznačně přednost pejskovi – není náladový, hysterický ani nenávistný. Být tebou, zkusím se k problému, pokud vůbec nějaký problém existuje, postavit čelem. Zkus přítelkyni říct na rovinu, jak se cítíš. Vymez si prostor a vyžeň psa z postele – kup mu pelíšek! Tak mě napadá, co kdyby přítelkyně místo pejska chtěla jednou miminko…? Máš už zjištěnou adresu nejbližšího babyboxu, hm?

Dotaz: Nesnáším děti svojí přítelkyně. Hrozně ji miluji a udělal bych pro ni všechno. Ale je rozvedená a má dva kluky, 12 a 13 let. Oba jsou hrozní. Navíc podobní otci, který si pro ně chodí, kdy se mu zachce. Ona s tím nemůže nic dělat a já jí nic nevyčítám, ale je to opravdu hrozné. Vlastně ani nemám dotaz, jen jsem si chtěl postěžovat…       Michal

Michale, zkus to vzít z opačné strany. Jejich táta si pro ně chodí, ty máš pak alespoň chvíli klid. V pubertě jsou všechny děti hrozné, tak proč by měli být ti kluci jiní? Prostě je tolik neřeš, zkus je tolerovat a být na ně hodný. Děláš to pro sebe a přítelkyni, ne? Utěšit tě může fakt, že za pár roků kluci odejdou z domova nadobro a na tebe budou vzpomínat podle toho, jak se k nim teď chováš. Tak se snaž, určitě se to vyplatí! … a co takhle nějakou holčičku, nepořídíte si?

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.