chytra_sova
Zdroj: internet

Chytrá sova č.11

5.0/5
Hodnocení:

Dotaz: V noci jsem se probudil a slyšel nějaké vrčení. Moje partnerka měla pod peřinou – no co asi. Dělal jsem, že spím, ale hrozně se mě to dotklo. Večer se jí nechce a v noci… Nevím, jak se na to mám tvářit. X.

chytra_sova

Milý X., já taky ne. A proč by ses vlastně měl nějak tvářit? Zkus to brát tak, že dřinu převzaly stroje… Možná se i v tvém šuplíku objeví nějaká novinka. Jen pozor na zvýšené výdaje za baterie! Pokud ale chceš ušetřit a sám přiložit ruku k dílu, zkus být o trochu přesvědčivější, zábavnější, vášnivější… nebo tak něco. Ach jo, to jsou věci, to za našich mladých sovích let nebývalo! Hu hů!

Dotaz: Ahoj Sovo, pořád se tě někdo ptá na sex, ale já mám úplně jiný problém. Moje přítelkyně neumí vařit. Nejsem tak bohatý, abych se šel najíst každý den do restaurace, ale o pořádném dlabenci se mi už i zdá. Já vím – poradíš, ať si uvařím sám, ale ono to není tak jednoduché, když se dotrmácím kolem sedmé večer z práce a plotna je studená…       Pepa

Pepíčku, ty chudáku. Tak ONA ti ani neuvaří. A poprosil jsi jí o to někdy? Jak bys rád něco slupnul? A co ona, živí se jen rosou a poezií…? Možná tě svým radikálním postojem překvapím, ale považuji tvůj problém za ještě horší než ty sám. Tvoje přítelkyně přece musí vidět, jak jsi hladový a unavený. Pokud je doma dřív než ty a nemá snahu ti nic přichystat – alespoň ze soucitu, když ne z lásky –, tak to bude možná proto, že na tebe kašle. Nechci rozvracet vaše harmonické soužití, jen upozornit na možný problém, který bys neměl přehlížet. Držím drápy, abych se mýlila! Sova.

Dotaz: Je mi 27, žiju odděleně a samostatně. Přesto mě velmi ranilo, když jsem se dozvěděl o chystaném rozvodu našich. Vůbec si nedovedu představit, jak je budu na střídačku navštěvovat a tak. Nechápu, co si to ve svém věku vzpomněli…

Luděk

Luďane, Luďane, ty kluku vzpurná… Pokud dobře počítám, vašim může být kolem padesáti. Myslíš, že by měli sedět na lavičce a sypat holubům? Prostě mají svoje důvody k rozchodu a možná jen čekali, až jim odrostou děti. Zkus jejich počínání respektovat a nekritizovat. Nevíš, co budeš sám v jejich věku vyvádět. Třeba teprve založíš rodinu, anebo už druhou či třetí… A nezapomeň, že možná přibudou i noví partneři a jejich rodinní příslušníci. Prostě se připrav na nejhorší!

Dotaz: Moje manželka si chce nechat udělat poprsí. Já jsem proti, ale ona pořád loudí, že prý k třicátým narozeninám. Nedovedu si představit, že bude mít na hrudníku našité dva umělohmotné balóny a já na ně budu muset sahat…   X.

No jo, a teď Sovo raď. Možná stojí za zamyšlení, proč po těch silikonech tolik touží. Je se sebou nespokojená? Proč? Málo se jí věnuješ? Nechválíš jí? Nebo jí něco nakukala kamarádka? Zkus to zjistit a navrhnout kompromis – modelaci bez implantátů… Nebo pořádnou dovolenou. Možná ji přemluvíš. Pokud ne, kup dva fotbalové míče a trénuj. Po operaci to bude podobné, bohužel… Ale nesmutni, implantáty se dají i vyndat!

Dotaz: Myslel jsem, že mi manželství klape. Máme dvě děti, barák a nouzí taky netrpíme. Nedávno jsem manželce kontroloval mobil a asi jsem přišel na SMS od milence. Ona tvrdí, že to je nějaký omyl, ale já jí nevěřím.                  O.

Milý O., mám chuť zařvat Ó ! Tak tobě to v manželství klape a proto šmejdíš manželce v mobilu? To není moc hezké. Váš vztah si představuji zhruba takto: ty poroučíš, ona poslouchá. Ty vyhrožuješ, ona se tě bojí. Jedna SMS v mobilu ještě není důkaz nevěry. A pokud ti opravdu nevěrná je, chybu hledej především u sebe. A ruku na srdce: pochybuji, že ty jsi nikdy nezahnul! Sázím se o jedno soví hnízdo…

Dotaz: Přítelkyně nechce mít děti. Možná je to směšné, ale mně tikají biologické hodiny a koukám po každém dítěti, co potkám. Je nám oběma 35 a myslím, že je nejvyšší čas… Ona ale nechce ani slyšet. Prý by přišla o práci a o děti nestojí. Někdy se na ní nemohu ani podívat, jak mě kvůli tomu štve. Nabízel jsem se, že budu s dítětem doma já, ale ona prostě dítě nechce…                         XX.

Milý X., co s tím naděláš?! Přítelkyně prostě dítě nechce a asi by bylo nefér ji nutit do něčeho, o co nestojí. Možná za její neochotou je něco víc než pouhá nechuť rodit a následná výchova potomka. Možná si není jistá vaším vztahem; možná sama sebou. Možná se bojí, že ji opustíš, možná se chytá k něčemu podobnému ona. To já nevím, ale ty bys to vědět měl! Zkus nejdřív vyjasnit tyhle věci a potom se rozhodni: zda chceš bezdětný život s ní, nebo rodinu s někým jiným…

Dotaz: Mám bráchu dvojče, ale nejme si podobní. Spíš úplně rozdílní. Problém je, že naši mají radši bratra. Je mi 23 a mělo by mi to být jedno, jenže není. Pořád musím poslouchat, jak brácha studuje, jak je pilnej atd. Já jsem se vyučil a slušně vydělávám. Mám malou firmu, docela prosperuju… XY.

Milý XY, kdo by netoužil po uznání a pochvale? Možná to opravdu vaši přehánějí, možná je to jen tvůj subjektivní pocit a tvému bratrovi zase předhazují tebe. Měl bys začít svoje sebevědomí čerpat ze svého pocitu spokojenosti. Prostě pokud ty sám budeš spokojený se sebou, asi tě jen tak nerozhází nějaká malá křivda. Možná jednou bratrovi nebo vašim vypomůžeš a oni zjistí, jak se v tobě mýlili. A nebo zjistíš, že jim na tobě záleží a popichují tě, abys neusnul na vavřínech!

Dotaz: Moje žena se mnou pořád není spokojená. Já se opravdu snažím a dělám, co jí na očích vidím. Dokonce i uklízím a peru, protože jí to nebaví. Jenže pro ní jsem jen kus hadru. Už nemohu dál…                                     Franta

Ale, ale, Františku! A kdo stojí o to mít doma bábovku, který poníženě fňuká a sám sebe si neváží? Vzmuž se a bouchni pěstí (prozatím) do stolu! Hezky se oblékni, navoň a vyraž ven. Vzbuď žárlivost, podezření. Přestaň uklízet a prát, přestaň se ponižovat. Změň svoje chování, možná ho změní i tvoje žena. A dej jasně najevo, ať spěchá. Protože o svalnatého Frantu se ženské poperou! Slibuju, jako že se Sova jmenuju…

Autor: I.P.

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Pavel

    Žiji v manželství bez lásky a má láska mě nechce-žije s jiným.Nechci žít bez lásky ale dokud jsem ženatý,nedá mi žádná důvěru a šanci.Když se rozvedu a nenajdu lásku,zůstanu osamělý a smutný.Takto mám dost svobody si život pěkně prožít.Sovičko,porad,jak z té šlamastiky ven.V manželství se mi líbí ale chybí láska.Za dvacet let jsem oboustranou vášnivou lásku neobjevil.Mám to s tím rozvodem risknout.Nebudu potom těžce litovat?Pavel.