chytra_sova
Zdroj: internet

Chytrá sova č.9

0.0/5
Hodnocení:

Dotaz: Chodím s holkou, ale zamiloval jsem se do další. Vím, že to zní šíleně, ale mám rád obě. Jedna je fantastická v posteli, ale moc si s ní nepokecám. S tou druhou je zábava, hrozně se nasmějeme, ale zase v sexu nám to moc neklape. Obě jsou krásné a já se nedokážu rozhodnout… X.

chytra_sova

Milý X., zdánlivě je ve tvém malém pokusu o bigamii jedna holka navíc. Já myslím, že opravdu jen zdánlivě. Protože sice máš obě rád, ale s každou ti něco chybí. Něco podstatného, pro co potřebuješ právě tu druhou. Tak tě asi moje rada překvapí, ale přesto ti ji dám – hodit monitor z okna můžeš vždycky, že? Rozejdi se s oběma! A hledej nějakou, se kterou ti bude hezky v posteli i mimo ni.. A ty dvě nezdržuj. Taky potřebují hledat!

Dotaz: Jsem v prváku na VŠ a moje holka, se kterou chodím už od základky, otěhotněla. Já chci studovat a taky už si s ní nerozumím jako dřív. Ona je jen vyučená. Nechci, aby to znělo nafoukaně, ale už mám jiné priority.           Aleš

Aleši, Alešíku, jistě studuješ etiku! Tvoje holka zřejmě nepřišla k dítěti jen tak z ničeho nic… Asi ses také trochu přičinil. Tak to teď vyřeš! Nejsme ve středověku – ženit se přece nemusíš. Ale nést zodpovědnost ano. A rozcházet by ses s ní v tak těžké situaci také asi neměl. Prostě se postav k problému jako muž – budeš muset živit nejen dítě, ale i partnerku na mateřské… Většina škol se dá studovat dálkově, ne?

Dotaz: Jsem gay a můj přítel je o dost starší. Máme spolu byt a on mi vyčítá každou maličkost. Že mě živí a šatí či platí dovolené. Už mě to nebaví, ale nemám kam jít…      XY.

Milý XY, já ti nevím. Buď jsi nesvéprávné dítě a musíš se nechat peskovat obstarožním milencem, nebo jsi dospělý chlap a umíš se o sebe postarat. Nikdo ti přece nenařizuje, aby ses nechal vydržovat. A to ty děláš, přiznejme si to otevřeně. Jinak bys placení dovolené a další „maličkosti“ tak nebagatelizoval. Tak vzhůru do práce, brachu!

Dotaz: Jsem rozvedený a mám o dost mladší přítelkyni, které už někdy nestačím. Ona by pořád chtěla někam trajdat, flámovat a potom se milovat, jenže mně už se chce spát. Taky mi změnila šatník, musím cvičit a vaří samé dietní blafy. Někdy si říkám, jestli mi to všechno za to stojí.                     P.

Také jsem si říkala, jestli ti stojí, ale bylo mi trapné se ptát… Ale vážně: získal si nový a čilý model, tak si užij, dokud to jde, a neremcej! Hraj si na dynamického, polykej preventivně acylpyrin (kvůli hrozícímu infarktu) a užij si, ty bláhový starouši, posledního záblesku mládí! Potom už tě čeká jen lavička v parku, filcové papuče a drahý domov seniorů…

Dotaz: Je mi skoro padesát, a tak nějak zjišťuji, že jsem si nic neužil. Pořád jen práce, škudlení, stavba baráku atd. Vím, že mi napíšeš o krizi středního věku, druhé míze a tak. Ale já si to opravdu myslím. S manželkou si nemám co říct a děti už jsou z domu…                                        Pavel

No vidíš, Pavle, jak jsi mě odhadnul! Vezmu to od konce: co by sis prosím tě chtěl povídat s manželkou po tolika letech manželství? A opravdu sis nic neužil – žádnou válku, koncentrák, vězení, nemoci, povodně, hladomory… No nic, prostě nuda! A moje rada? Vezmi si dovolenou (jen ty sám) a jeď někam. Třeba do Indie. Cestuj, koukej se a srovnej si myšlenky. Možná se docela rád vrátíš do své zahnívající nudy. I když víš, co se říká: Proveď vola světem, volem zůstane… Pardon!

Dotaz: Dostal jsem nabídku k nezávaznému sexu, jak se tomu tak teď vtipně říká. Jenže já nevím. Partnerce jsem ještě nikdy nebyl nevěrný. Musím na to však pořád myslet.                L.

Já nevím. Ale asi jsem ze staré školy a myslím, že žádný sex není tak úplně nezávazný. Když kvůli ničemu jinému, tak alespoň kvůli těm všem přenosným nemocem… O tvém rozpolceném svědomí se záměrně nezmiňuji. Zkus se na svůj „problém“ podívat z jiného úhlu: chtěl bys, aby tvoje partnerka také vyzkoušela úplně nezávazný a bezvýznamný sex?

Dotaz: Moje partnerka je nudná. Mám ji rád, vážím si jí pro její dobré vlastnosti, ale prostě se s ní nudím. Máme spolu dvě děti a ona dokáže hodiny tlachat jen o nich. A potom jen peče, vaří, uklízí a teď se dokonce dala na pletení. Nikdy nepřečetla jedinou pořádnou knihu. Někdy bych tloukl hlavou do zdi…                                               V.

Tak tluč, aspoň u vás nebude taková nuda! Potom – s boulí na hlavě – hledej intelektuálku. Ta ti bude, v zaprášené místnosti plné pavučin a starých tisků, místo večeře předčítat Platóna… Vzpamatuj se! Tvoje partnerka toho pro tebe dělá tolik, že se stihneš nudit. Tak se zabav! Vezmi děti na kolotoč třeba. Nebo si najdi koníčka, případně druhou práci, abys mohl rodinu vzít na pořádnou dovolenou. A přestaň prudit, dokud je čas!

Dotaz: Zamiloval jsem se do kolegyně, jenže ta moje city neopětuje. Naopak – byla si na mě stěžovat, že ji otravuji. Nevím, jak bych ji o svých citech přesvědčil…    Jára

Járo! Harašení na pracovišti. Zaděláváš si na pořádný problém. Je škoda, že nepíšeš, kolik ti je a kolik je oné kolegyni. Možná spolu chodíte do první třídy a ty jí podstrkuješ kousky špenátu do kapsy u zástěrky. A možná jste naopak v domově důchodců a laškovně jí schováváš zubní protézu za topení. Nevím, ale vyjde to nastejno. Co je v domě, není pro mě – ani pro tebe!

Autor:  I.P.

Chcete se i vy na něco zeptat? Odhoďte stud a napište naší milé Paní Sově na chytrasova@tiscali.cz Všechny dotazy budou vyslyšeny.

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.