minicooper
Zdroj: http://www.sachmat.com/cisteni-interieru/

Čistění interiérů aut i domovů

0.0/5
Hodnocení:

Hledáte spolehlivou společnost, která se zabývá čištěním koberců, sedaček a čalounění? Společnost Šachmat má mnohaleté zkušenosti s odstraněním nejrůznějších roztočů z našich domovů. K tomuto odstranění používá metodu tzv. mokrého čištění, která funguje na následujícím principu.

Čistící roztok se za pomocí tlaku vsaje hluboko do vlákna čistícího materiálu, díky čemuž se nečistota rozpustí a postupně se dostává do sběrné nádoby. Typ čistícího roztoku se volí obvykle podle konkrétního druhu čištění materiálu.

Tento způsob čištění je vhodný zejména pro veškeré syntetické koberce a čalounění ze syntetických látek. Společnost Šachmat používá k tomuto způsobu odstranění nečistot a nejrůznějších roztočů kvalitních přístrojů švýcarské značky CLEANFIX. Díky kterým probíhá celý tento proces velmi rychle a kvalitně. Nemusíte se obávat ani dlouhého schnutí.

Společnost Šachmat se nezaměřuje pouze na čištění koberců, sedacích souprav či čalounění, ale také na interiéry aut. Rádi byste si nechali vyčistit koberce ve Vašem autě, avšak domů se vracíte přes pracovní týden v pozdních hodinách?

Nevadí čištění interiérů aut Brno lze provést přes týden také ve večerních hodinách a o víkendu. Díky extrakčnímu čištění se můžete zbavit ve Vašem autě či domově nejen nečistot, ale také prachu, nejrůznějších alergenů, zaschlých skvrn i mastnot. S čištěním interiérů aut Olomouc můžete dosáhnout rovněž odstranění nejrůznějších pachů jak z povrchu, tak z hloubky koberců.

Bližší informace a také informace o cenách naleznete pod touto webovou adresou: http://www.sachmat.com/.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.