krasna_zena
Zdroj: internet

Co působí při svádění na ženy z různých zemí?

0.0/5
Hodnocení:

Jistě ne nadarmo se neříká „jiný kraj, jiný mrav,“ což je moudro, které při svádění platí dvojnásob. My jsme si položili zásadní otázku – co vlastně platí na ženy z různých zemích?

krasna_zena

1. Anglie: „Vězmete ji ven“

Ať už si o Angličanech myslí kdo chce a co chce, jedno se jim musí nechat – z průzkumu firmy Durex zde v roce 2005 vyplynulo, že se místní ženy často ani nemohou dočkat soukromí vlastního bytu, takže se oddávají radovánkám někde na veřejnosti. Pokud bychom situaci srovnali s Amerikou, tak dvojnásobek Angličanů mělo sex v dopravním prostředku, alejích, parcích a v MHD.

2. Austrálie: „Vyjet kamkoliv“

Zatímco některé státy prostě milují auta, Australané (a tedy i Australanky!) se naopak v autech milují. Jinak si nelze zdůvodnit rekordních 75 % osob oddávajících se hrátkám za jízdy autem a na cestách.

3. Rumunsko: „Zkrátka se zeptejte“

Věci jsou zajímavě uspořádané v Rumunsku. Když zde muž touží po nějaké ženě, zkrátka jí to řekne, jelikož místní muži mají hodně sebevědomí. A jak doplnila jistá sexuoložka v jednom časopise, místní ženy mají tendence odpovídat na podobné dotazy kladně…

4. Čína: „Sáhněte po moderní technice“

V Číně hrají stále větší roli moderní technologie, drtivá většina párů se zde totiž setkává právě přes internet. I ženy jsou v něm zběhlé, takže pokud se po prvním rande muž nechopí brzy iniciativy, žena nečeká, ale najde si zkrátka někoho jiného.

5. Itálie: „Sveďte ji jídlem!“

Není žádným tajemstvím, že skvělé jídlo, dobré víno a vybraná konverzace vedou ke skvělému sexu. V Itálii se začíná flirtovat jemnými náznaky a jakoby náhodnými doteky již nad stolem s jídlem a až později se nechají věci plně vyhrotit.

6. Indie: „Prodlužte rozkoš obou“

Indičtí muži dobře vědí, že cesta je často důležitější než samotný cíl. Když se totiž zaměříme jen a jen na cíl, často nám unikne smysl cesty. Pro osoby nenakloněné východním moudrostem: přidat více mazlení, líbání i doteků.

7. Nizozemí: „Otevřenost a dobrý průzkum je základ všeho“

Milovníci v Nizozemí jsou nejotevřenějšími mluvčími a posluchači – plných 64 % lidí si rádo řekne a detailně popíše, co mají a nemají při sexu rádi. Za zmínku rozhodně stojí i to, že nizozemští muži věnují zvýšenou pozornost těm místům, která se průměrnému našinci zdají absolutně neerotická – jako třeba záda, vnitřní strana rukou atd.

8. Řecko: „Mluvte o sexu“

Je to paradox, že se i v Americe, tak denně bombardované sexem, o něm mluví méně, než v Řecku, kde o něm lidé naopak otevřeně mluví v práci, s přáteli, i partnery. Otevřenost je tu opravdu velká – řečtí muži klidně říkají ženám detailní milostné věci před 10 přáteli a cizími lidmi a nikoho to nepohoršuje.

Autor: Petr Hájek

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.