muz_v_posteli
Zdroj: internet

Desatero dokonalého milence

4.8/5
Hodnocení:

Mnoho žen marně dumá, kde se vzaly naprosto nesmyslné „pravdy“ o tom, jak má vypadat a hlavně se chovat dokonalý milenec. I když televizní, filmoví i literární tvůrci ve svých dílech často doslova „polopatě“ napovídají, seč mohou, zřejmě si jejich nenásilná sexuální osvěta zatím nenašla cestu k těm pravým očím a uším. Proto jsme se rozhodly, že nebudeme nečinně přihlížet tomuto tmářství a uvedeme vše na pravou míru.

muz_v_posteli

1. …a zase ta hygiena

V kosmetickém salonu pro muže jsme již zmiňovali, že hygiena je základem veškerého úspěchu. Možná se vám to zdá zcela samozřejmé nebo naopak zcela nedůležité, bohužel… Stále se najdou tací, kteří v praxi razí ono, pro ženy odpudivé heslo a já už se mu snad ani nemohu smát, že správný chlap má smrdět i na fotce.  Každý máme svůj specifický tělesný pach, který může být do jisté míry velmi sexy, ale opravdu jen do jisté míry. Pokud se tedy chystáte v nejbližší době využít lože, případně jinou část více či méně soukromých prostor k sexuálním radovánkám, namydlit, umýt a nezapomeňte na čisté spodní prádlo!

2. Jak si o TO říci

„Kotě, jdem na TO! Nechceš si to rozdat? Hupsni na mě, bejby…“ Velká legrace, hahaha, ale u páru, který se zná. Oslovit podobnou větou zcela neznámou dámu by bylo přinejmenším trapné. Dost možná byste si tím definitivně zavřeli dveře k jinak velmi zajímavému vztahu, i kdyby měl trvat jen 30 minut na zadním sedadle vašeho vozu.

3. Pravidla slušného sexování

Všude a za každých okolnosti pamatujte na slušné vychování. Ohleduplnost a takt jsou vždy na místě. Trhat ve víru vášně podprsenku, jejíž pořizovací cena se rovná čtvrtině průměrného měsíčního platu, asi nebude to pravé ořechové. Některé ženy jsou něžné květinky, jiné ohnivé dračice. Možná by bylo dobré toto předem nenápadně zjistit.

4. Nepodceňovat předehru

Většina žen, v tom se zásadně lišíme od mužů, potřebuje nějakým způsobem navodit atmosféru.  Navíc považují právě tuto část sexuálního aktu za nejpříjemnější. Předehru lze také využít k bližšímu poznání „postelového naturelu“ vašeho protějšku. Pozor na anděly s ďáblem v tělem…

5. Na velikosti (ne)záleží

Až potud je toto heslo všem jasné. Nicméně mnoho mužů zde se svými znalostmi končí. Ano, určitě se najdou ženy, které upřednostňují extrémní zážitky, ale věřte nebo ne, většina jich touží být naplněna zcela jinými „dojmy“, než je úlek nad gigantickými rozměry vašeho mužství. Komu paní Příroda naopak nenadělila zrovna štědře, o to více by se měl snažit – a pro ženy jedině dobře! Vzhledem k tomu, že legendární bod G se nachází v „hloubce“ zhruba 5-ti centimetrů, je nad slunce jasné, že rozměrově nám teoreticky vyhovuje většina dospělých mužů. Ovšem znáte nás, věčně nespokojené…

6. Atmosféra

V případě, že se jedná o předem domluvenou schůzku v soukromí se zcela jasným koncem, není vůbec od věci připravit „scénu“. Všechny prostory, v kterých by se akt mohl odehrávat, musejí být alespoň čisté, nejlépe však filmově romantické. Takže špinavé ponožky od postele – pryč, pocintané povlečení od včerejšího hamburgeru konzumovaného před spaním – pryč, drobky na zemi v obýváků – pryč, prázdné lahváče ze stolu – pryč. Pokud máte doma nějaké aromatické svíčky – sem s nimi. Jejich umístění doporučujeme na bezpečné místo, kde nehrozí převrhnutí či zalehnutí.

7. Já pán, ty pán

Jako dokonalý milenec musíte jednou provždy zapomenout, že jste pánem tvorstva. Chcete oslnit? Je nutné brát ohled i na potřeby partnerky. Pokud budete dostatečně vnímaví, není ani zapotřebí sáhodlouhých konverzací. Pokud nejste, klidně se zeptejte. Sex v křeči a nervech ještě nikoho šťastným neudělal.

8. STOP postelovým maratonům

Nemusíte lámat rekordy. Z našich redakčních výzkumů vyplývá, že ženy v produktivním věku upřednostňují akty dlouhé v průměru 20 minut. Nadměrné pocení je jim nepříjemné, po zhruba 40 minutách se začínají nudit a vymýšlejí kraviny…

9. Nepodceňovat dohru

Také ženy žijící v dlouhodobých partnerských svazcích ocení, když je muž po milování obejme a pochválí jejich výkon. Toto by mělo být samozřejmě vzájemné. I pes dostane za vzorné chování kostku cukru.

10. Nejsme všechny stejné!

S tvrzením, že všechny ženy jsou stejné, zásadně nesouhlasíme! Platí to nejen u charakterových vlastností, ale především v oblasti duševních a fyzických potřeb. Proto pokud chcete u žen uspět, je nutné zjistit, po čem ta vaše vlastně touží…

Autor:  Olga Jandová

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.