singl
Zdroj: internet

Deset důvodů, proč je lepší být sám

3.7/5
Hodnocení:

Dostal jste kopačky od své přítelkyně a najednou jste sám. Stojíte uprostřed ztichlého bytu, díváte se na vyprázdněné poličky v koupelně, osamocená ramínka ve skříni, kde ještě před chvílí visely její šaty a zapomenutou misku, která tu zbyla po její kočce.

singl

Obvoláte pár kamarádů, kteří se s vámi ještě týž večer solidárně zpijí do němoty. Ráno se vzbudíte s kocovinou a přemýšlíte, kde co nejrychleji sehnat novou přítelkyni. A když úplně vystřízlivíte a zavrhnete pozvat na rande rozvedenou stárnoucí sousedku, zjistíte, že být singl má vlastně něco do sebe….

1. Vyhnete se nesmyslným hádkám.

„Proč mi čumíš na zadek? Protože se mi líbí. Nene, myslíš si, že je moc velkej. Nemyslím. Tak proč se tak blbě tváříš? Jak se mám tvářit? Normálně. Tak já se na něj teda  nebudu dívat. No vidíš, protože si myslíš, že je moc velkej!“

2. Nemusíte jezdit za jejími rodiči

Je třicet stupňů ve stínu, kluci právě vyrazili na vodu a vy sedíte v obývacím pokoji budoucí tchyně a statečně srkáte vařící polévku.

„Opravdu dáváte do vývaru petržel, který jste sama vypěstovala? Ne, o svatbě jsme ještě nemluvili. Ne, o dětech taky ne. Samozřejmě, že vám rád pomůžu sesbírat ty okurky. Kde jste se potkala s Petrem Novotným? Aha, to je váš tatínek…Sakra!

3. Nemusíte pravidelně uklízet.

Sobotní dopoledne se dá strávit mnohem příjemněji než s vysavačem v ruce, jak tomu bylo doposud. Jste pyšný na svůj „intelektuálsky“ zaneřáděný stůl, kde se vrší hrníčky se zaschlým lógrem, složenky, přetékající popelník, noviny a oschlé zbytky pizzy. Nádobí netřeba, všechno se jí přímo z papíru a koš na odpadky můžete vynést až když se začne povážlivě hýbat. Váš čas je přeci příliš drahý než abyste ho ztrácel nesmyslným drhnutím čehokoliv, ne?

4- Můžete nahlas zpívat neexistující rádoby anglicky znějící slova spolu s rádiem, aniž byste se cítil trapně. „moušn spejšn jeje, bejby, komon…“ Tvrďácký pohled a hřeben místo mikrofonu jsou nezbytností.

5. Nemusíte nikomu hlásit, kam jdete, s kým jdete a jak tam budete dlouho.

6. Můžete pozvat svou dávnou lásku na skleničku a nemusíte si dokonce brát ani tenisovou raketu a vysvětlovat, proč si už podruhé čistíte zuby, když jdete přeci hrát ten tenis, že…

7. Dáte sbohem zeleninovému salátu a neperlivé vodě, které jste byl nucen žvýkat k večeři jen proto, abyste přítelkyni nedělal chutě a podporoval ji v jejím už asi padesátém pokusu držet dietu. Extra pálivá křidýlka, dvojitá porce hranolek a čtyři plzně jsou přeci také plnohodnotná večeře.

8. Místo ordinace v růžovce můžete už podeváté shlédnout Mattrix a nahlas citovat oblíbené scény spolu s herci.

9. Můžete dle libosti stahovat jakékoliv porno, aniž byste musel složku uložit pod názvem výsledky extraligy a poté ho ve chvíli potřeby zuřivě hledat. Co na tom, že je teprve poledne. Pokud se cítíte nesvůj,  stačí stáhnou žaluzie, otočit budík a projekce může začít.

10. Jste nezadaný, takže můžete směle vyrazit na lov. Aspoň nevyjdete ze cviku. Léto je tady, tak si to užijte.

Autor: Jana Lutišanová

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. www.eSerial.cz

    Seriály zdarma, online a bez jakéhokoliv omezení. Sledujte vaše oblíbené epizody z pohodlí domova. Neplaťte za nesmyslné VIP účty pro stahování. Sledujte seriály online.

  2. eNj

    Důvod hezké, jejich popis je trošku přitažený za vlasy, ale jsem rád, že ten článek psala žena a že si uvědomuje, jak to máme těžké :)