muz_roku
Zdroj: internet

Do Prahy míří krasavec – Mister International Ryan Terry!

0.0/5
Hodnocení:

Soutěž Muž roku se bude letos konat už podvanácté. Organizátor David Novotný může být spokojený. Do Prahy přijede i nejkrásnější muž na světě Rayan Terry, který s největší pravděpodobností bude i členem poroty. Soutěž se stala velmi populární. David Novotný přijal pozvání Mzone a prozradil nám, co bylo bezprostředním podnětem k tomu, aby začal s organizováním první české soutěže krásy pro muže.

muz_roku

Začal jsem ve svých osmnácti letech a už v tu dobu mi přišlo na mysl, že jsou jenom dámské soutěže krásy. Říkal jsem si, že i dámy se chtějí podívat na hezkého chlapa, tak jsem si vymyslel projekt Muže roku. Zajímavé je i to, že dnes už je těch dívčích miss soutěží více než dost  – Miss mléko, Miss plavky a kdoví čeho ještě… Pánských soutěží krásy zde ale moc není.

Tušil jste, že uspějete? Že bude mít nápad takovou odezvu?

Kdepak, myslel jsem si, že bude tak maximálně pět ročníků. V současné době lidi znají soutěž Muž roku i kvůli tragédii s Martinem Zachem, jenž po nešťastnému skoku do vody skončil na vozíku. Po takové reklamě jsem ale netoužil. Martina obdivuji za jeho houževnatost a vitalitu. Celkově v současné době mohu říct, že Muž roku je úspěšná soutěž.

v_textu

Přibývá přihlášených?

Každý rok je přibližně okolo 700 přihlášených. Letos jsem zatím kampaň nedělal, a přihlášených je stejné množství. Je vidět, že se o účast na této soutěži pánové zajímají už i sami. Ti, kteří se chtějí přihlásit, mají šanci letos až do 15. května.

Jakou má naše soutěž prestiž z mezinárodního pohledu?

V loňském roce jsem obdržel licence na Mister International a Manhunt International. Letos nás pojedou vítězové opět reprezentovat na tyto soutěž. Také letos poprvé přiletí do ČR Mister International Ryan Terry, který v tuto chvíli má zakázky po celém světě a vydělal už pár miliónů dolarů.

Přinesla klukům soutěž  Muž roku slávu?

Tak snažím se jim, pokud po tom touží, otevřít dveře do modelingu, což myslím, že se zatím daří. A díky mezinárodním soutěžím se otvírá a posouvá klání o Muže roku zase o kus dále. Vítězové jsou pochopitelně zváni na různé společenské akce, takže se jim částečně otevřou dveře i do „vyšší“ společnosti.

Co byste řekl na názor, že jde o soutěž gayů?

Tak to určitě není. Nikdy jsem nezjišťoval orientaci soutěžících, protože to by byla diskriminace, ale sem tam se určitě objeví ve finále gay. Ale spíše se tam čím dál více hlásí mužné typy, které pak prorazí v modelingu. Zajímavé je, že se už častěji hlásí kluci sami. Předtím je přihlašovaly přítelkyně nebo maminky.

David_Novotny

A už jen poslední dotaz. Proč se soutěž koná v Náchodě?

A proč ne? Já sám pocházím z Náchoda, už jsem si říkal, že to přestěhuji do Prahy… Ale osobnosti i členové naší poroty to berou jako příjemný výlet. Zjišťuji, že si raději užijí akci mimo Prahu. A  vůbec – nejlepší večírky jsou  zkrátka a dobře v Náchodě!

(mysak)

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.