orgasmus
Zdroj: internet

Dokážete ji udělat..?

5.0/5
Hodnocení:

Orgasmus je skvělá věc. To pravděpodobně víte. Existuje ale víc druhů orgasmů – třeba ten vaší partnerky. Ovšem značné procento žen ho vůbec nezažívá anebo jen velmi zřídka. Proč tomu tak je? Pokud pomineme případné zdravotní či psychické problémy příslušnic nežného pohlaví, zbývá jediné vysvětlení – řada mužů jsou v posteli úplná jelita. Rozdělili jsme je na 3 skupiny podle jejich postelových schopností. Kam patříte vy?

orgasmus

Zlatá skupina

Při sexu ji dovedete pokaždé, nebo alespoň velmi často, k vrcholu. Gratulace, chlape. Oprávněně na sebe můžete být pyšný. Patříte totiž mezi menšinu chlapů, která „to“ umí. Co víc, jste skoro jistě diskutovaným tématem na dámských jízdách a kamarádky vaší přítelkyně na vás dělají oči, protože někdo jako vy by se jim domů také hodil. Kromě samotné fyzické rozkoše dáváte partnerce i obrovskou duševní pohodu. Díky vám je milá, nefrustrovaná a celkově v rovnováze. Z čehož mohou těžit vaše děti nebo vaši známí, případně její kolegové v práci. V podstatě všechny osoby, které se nachází v jejím okolí. Díky vašim schopnostem mají usnadněný život a čím víc jsou s ní v kontaktu, tím víc se to projevuje. Například pro děti je máloco tak velký dar jako spokojená matka. Samozřejmě z toho plynou klady i pro vás. Poměrně bez obav si můžete říci, čas od času, o teplou večeři nebo vyžehlení košile a nezřídka vám bude i vyhověno. Zkrátka a dobře – život se spokojenou ( a uspokojenou) partnerkou je zábavný, příjemný a veskrze růžový.

Stříbrná skupina

Při sexu ji k orgasmu nedovedete, ale nevíte to, protože vám ho zahrála (námitku, že se to pozná, nebereme. Nepozná. Kdyby se to poznalo, nekladly by se ty stupidní dotazy typu: „Už jsi byla?“, nebo ještě hůř: „Kolikrát jsi byla?“). To znamená, že vás má opravdu ráda či od vás bude něco chtít. Případně ví, že byste jí nedal pokoj, dokud neuslyšíte hlasité projevy slasti. Rozumíme. Člověk skoro neví, která možnost je horší… Rozhodně je zde na čem pracovat a pokud svoje „bed skills“ nezlepšíte, nepostačíte se divit, jak rychle budete zase sám. Přestože děláte, co je ve vašich silách, nestačí to. Známé rčení – Shaha se cení – sice platí pro řadu činností, ale v posteli to prostě nestačí.

Bronzová skupina

Při sexu ji k orgasmu nedovedete, ale je vám to fuk. Jste sobec. A taky vůl. A zasloužíte si, aby vám nasazovala parohy…

Takže taková je situace. Poctivě se zamyslete, do které skupiny patříte vy. Protože nic není ztraceno. Cesta ze stříbrné do zlaté skupiny existuje. Cesta z bronzové existuje taktéž, ale tady chybí základní spolupráce a touha cokoli změnit. Pokud by se však přeci jen objevila, můžete zkusit pár následujících triků, které mohou vaši partnerku slušně nastartovat:

Otevření druhé fronty

Z dějepisu si možná pamatujete, že otevření druhé fronty bylo jedním z klíčových momentnů, které zvrátily vývoj druhé světové války, ve které do té doby Němci dominovali.  V našem podání znamená otevření druhé fronty věnovat se více místům partnerčina těla zároveň. Až ji příště budete v rámci předehry uspokojovat prsty, zkuste se ji položit na záda, dva prsty zasouvejte do vaginy, jeden opatrně do zadečku a pokud se opravdu chcete předvést, můžete se jazykem věnovat poštěváčku (to už je spíš třetí fronta). Bouřlivá reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

Najděte bod G

Géčko je dnes už legendární. Pořád ale vzbuzuje velké vášně a hádky. Samozřejmě, že především mezi těmi co ho našli a těmi, kterým se to nepovedlo (ti tvrdí, že neexistuje). Nicméně skutečně tam je, možná se schovává, ale to vás nesmí odradit. Pokud ho totiž dokážete objevit, připíšete si u partnerky hodně kladných bodů. Takže vzhůru do hledání!

Přiveďte kamarádku

Na začátek je nejlepší se trošku líznout. Jako opít, aby nedošlo k nedorozumění…Pak už jen musíte přítelkyni, kamarádku a sebe vmanévrovat do vašeho kvartýru. Pusťte nějakou muziku, říkejte samé vtipné a cool věci a věnujte se oběma slečnám stejně. Hlavně se starejte, aby měly pořád co pít. Polibte jednu, pak druhou. A odsud už je jen kousek, aby se rozjela ta pravá zábava. (Redakční doporučení: velmi vhodné pro muže ze stříbrné/bronzové skupiny, je zde velká šance, že partnerka nebude snahy o trojku sabotovat, v naději na alespoň jeden slušný sexuální zážitek).

David Chocholoušek

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
 1. Jonash

  Co dodat, Dejv ví, jak na to!

 2. No hezký článek, ale mohli byste napsat i zařazení žen ne? podle mých zkušeností je taky více žen podle toho jak jsou/nejsou schopny udělat partnera… viděl bych to na

  1.skilled

  ty to mají rády, jsou aktivní a schopné

  2.passive

  to je ta skupina žen co si lehne a čeká co bude

  3.between

  to je něco mezi skilled a passive – velký rozdíl tu hraje odmítání orálu…

  no to jen tak pro inspiraci ;)