neosexual
Zdroj: internet

Fabriky na gel třeste se, ženám už se metrosexuálové nelíbí

0.0/5
Hodnocení:

Zženštilí muži trávící většinu volného času v soláriích, kosmetických salonech a depilačních centrech jsou oficiálně pasé. Ženy si totiž vzpomněly, že chlapi jsou chlapi a takové je taky chtějí.

neosexual

Ženy nechtějí muže, který půl hodiny stojí v drogerii a přemýšlí jestli si má koupit hydratační gel nebo hydratační krém. Chtějí muže činu, takového, kterým se dříve říkalo gentleman. Opravdového chlapa, drsňáka se smyslem pro humor a citlivou duší. Chtějí neosexuála.

V březnu to potvrdil odborník na vůně Zsolt Zolyomi, který přiletěl do Prahy testovat nové vůně na našich celebritách. Nejvíce uspěla vůně, která připomínala surovou kůži. Nový parfém má prý korespondovat s neosexuálním typem muže.

Z rozsáhlé studie vyplynulo, že přes 80% žen přitahují citlivý, ale ne zženštilý muži. Také preferují slušné vychování, pěstěný, ale ne příliš vypiplaný vzhled a samozřejmě inteligenci, smysl pro humor a vypracované svaly. Takto vypadá neosexuál – momentální móda. Nic proti, ale tomu neodpovídá ani superman a to už byl sakra borec.

Metrosexualitu jste mohli alespoň předstírat, když už jste museli být in. Stačilo si koupit značkové oblečení, obrovské sluneční brýle, gel a občas plácnout něco ve smyslu jak jste citliví, ale tohle?

Nepropadejte panice. Pokud zrovna nevyhovujete žádaným proporcím, nemusíte se hned věšet. Různé styly a módy se poměrně pravidelně opakují, takže brzy přijde zase řada na vás. Podle sexuologa Radima Uzla je termín neosexuál nesmyslný neologismus. „Jsem přesvědčen, že před 100 lety byl takovým neosexuálem třeba můj dědeček a o 25 let dříve zase jeho otec,“ tvrdí a má pravdu. Vzpomeňte si na Jean – Paul Belmonda, jak zamlada vypadal a jak se choval, dnes bychom ho bez přemýšlení zařadili jako neosexuála.

Tato neosexuální změna bude nejvíce patrná v Hollywoodu, kde se budou obsazovat svalovci se strništěm typu Hugha Jackmana. A co to znamená pro nás normální chlapy? Nic moc… kupte si koženou bundu, zahoďte parfém, neholte se tak často a naslouchejte své partnerce. Nebo se chovejte jako vždycky a pokud vás má ráda, tak vás ráda mít nepřestane, ať už jste neosexuál, metrosexuál, nebo rocker.

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.