2015_01_26_CWk3-Detva-02
http://bkfcarwash.czZdroj: http://bkfcarwash.cz

Hledáte automyčku?

0.0/5
Hodnocení:

V dnešní ekonomické situaci se musí každý z nás zamyslet nad všemi svými výdaji. Stále častěji lidé hledají úsporná řešení a škrtají ve svých domácích rozpočtech. Mysleli jste si, že ušetříte, když budete své auto mýt doma u garáže nebo na zahradě? I pokud byste nepočítali do nákladu vlastní námahu, vyjde vás domácí mytí auta mnohem dráž, než když použijete automyčku. Ač se vám to možná na první pohled nezdá, při domácím mytí auta spotřebujete mnohem více vody, než automatizovaná myčka aut, která je nastavena tak, aby minimalizovala množství vody na jedno mytí auta. A to nemluvíme o čistících a ochranných prostředcích, které se při mytí aut musejí použít.

Myčka aut by tak měla být vaší jasnou volbou. Navíc i při nižších nákladech umyjete v myčce auto mnohem lépe. Vykašlete se na únavné domácí mytí auta a najděte si svou oblíbenou auto myčku, kde vám za příznivou cenu umyjí auto bez námahy během pár minut. Automatické mytí auta v bezkontaktní myčce je také mnohem bezpečnější i pro karoserii vašeho auta. Nevystavujte se tak zbytečnému nebezpečí poškrábání či jinému poškození a jeďte své auto umýt do bezkontaktní myčky. Zkušení pracovníci myčky aut vám jistě rádi poradí, jaký typ ošetření je pro vaše auto to pravé. Po zimě nezapomeňte nechat pořádně vyčistit také podvozek, který je pokryt solí ze silnic.

Hledáte spolehlivou automyčku? Znakem takové myčky aut může být například její rozšíření. Velice dobrých výsledků dosahují automyčky BKF Carwash, které mají více než šest set automyček po celé Evropě. Stále také pomáhají s rozjezdem nových automyček. Pokud tedy máte zájem začít provozovat vlastní myčku aut, máte jedinečnou příležitost. Pro více informací navštivte internetovou adresu bkfcarwash.cz a dozvíte se vše potřebné a důležité. 

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.