af
Zdroj: M-zone

Hokejová mánie začíná! Jak jí přežít v klidu a pohodě?

0.0/5
Hodnocení:

Po roce opět přichází hokejová mánie. I když se tentokrát šampionát nekoná přímo v České republice, i tak se na dva týdny změní život mnoha domácností. Pánové se po dobu šampionátu budou se svými přáteli scházet u vychlazeného moku v různorodých restauračních zařízeních a společně glosovat probíhající zápasy. Je možné, že nastane situace, kde bude muset manžel nebo přítel z nějakého důvodu zůstat doma a prožívat utkání (především české reprezentace) v pohodlí obývacího pokoje. Jak se tedy má chovat manželka, partnerka a ratolesti,aby si mužská polovička národa vychutnala utkání MS v naprostém klidu? :D

 

§1

V době od první buly do konce MS v hokeji je manžel, přítel nebo otec  absolutním vládcem nad televizí  a dálkovým ovládáním.

§2

Manželka a děti  se během zápasů  mlčky věnují domácím pracím nebo individuálním činnostem, které ovšem nesmí rušit sledování TV.

§3

Před každým zápasem je nutné přinést k televizi nezbytnou výbavu pro sledování zápasu. Colu, pivo nebo jiný oblíbený nápoj. Samozřejmě vychlazený.

§4

Mužská část rodiny si může domů pozvat své přátele a kamarády. I zde platí pravidla, jako v případě vašeho partnera.

§5

Přestávka nabízí příležitost ke krátké komunikaci s manželem, přítelem nebo tatínkem. Vyvarujeme se témat, které by mohly zabřednout do hovoru, který by byl delší než 15 minut. Je to také příležitost, jak doplnit tekutiny.

afaf

§6  

30 minut před začátkem je ideální doba na přípravu jídla pro svého milovaného partnera. Je samozřejmostí, aby bylo připraveno s láskou. Je těsně před zápasem, takže by zbytek rodiny neměl dělat nic, co by mohlo narušit mentální přípravu na utkání.

§7 

Nedoporučuje se nosit vyzývavé oblečení, které by mohlo snižovat koncentraci na utkání a svádět manžela nebo přítele k jiným druhům aktivit.

§8

Pokud je členům rodiny umožněno shlédnout určitý úsek utkání, je dobré se vyvarovat otázek typu – co je to ofsajd, proč píská, atd. Pro manželky, přítelkyně a dcery se zakazují poznámky typu – ten je tak sexy, ten vypadá úžasně. Takovéto poznámky mají většinou za následek nevrlé reakce nebo dokonce vykázání z místnosti.

§9                                                                                                      

Pokud se partnerkám a zbytku rodiny podaří dodržet (alespoň částečně) výše zmíněná pravidla, pak mohou být odměněni:

a) v případě vítězství našeho týmu se u manžela, partnera, tatínka vyskytne milé a spokojené chování – ideální doba na přání a prosby

b) pochválí vám uvařené jídlo, poděkuje na vychlazený nápoj

c) v případě porážky našeho týmu, nebude házet prohru na Vás – zde je lepší zdržet se komentářů, poznámek a přání

§10

Tyto rady, jak přežít mistrovství světa u Vás doma, začínají platit v pátek 6. května odpoledne a přestávají platit 22. května večer.

Několik upozornění na závěr:

1) pokud s vámi partnerka nebo rodina sdílí hokejové nadšení, pak se jich výše zmíněná nařízení netýkají

2) následující pravidla lze i obrátit, například když se vaše drahá polovička bude chtít dívat na romantický film nebo soutěže krásy…tak k ní buďte stejně ohleduplní ;)

autor: Martin Kovařík
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.