prsa
Zdroj: internet

Horňák nebo dolňák?

4.0/5
Hodnocení:

„Dívej se mi do očí!“

Ve chvilce si uvědomíte, že ta věta patří vám. Je to silnější než vy a přes veškerou snahu si váš pohled žije svým vlastním životem a klouže z očí ženy dolů, po tváři, po krku, do výstřihu. Ach!

Něco vám to připomíná? Poznáváte se? Pak jste nefalšovaný horňák. Naproti tomu jsou muži, pro které je nejpřitažlivější oblast hýždí a boků. To jsou pro změnu dolňáci.  Rovněž existují muži „univerzální“, ale o těch se tu bavit nebudeme. Zajímá nás svět horňáků a dolňáků.

prsa

Horňáci preferující dámská prsa, a dekolty jsou pro ně neodolatelným magnetem. Kdo by se pak divil, když se u kávy s kamarádkou ozve výše zmíněná věta: Dívej se mi do očí! Pohled klouže stále dolů a muž nevnímá ani tak, co mu žena naproti němu říká, jako myšlenku, jestli by se mu „správně vešly do ruky“. Při schůzce s novým objevem mu při polibku ruce samy letí vzhůru a šátrají po dámském hrudníku. Dokonce i při milování se pozornost takto orientovaných mužů zaměřuje zvláště na prsa ženy.

zadek

Dolňáci mají oproti horňákům tak trochu výhodu. Jejich zálibné pohledy věnované dámskému pozadí a bokům nebijí do očí na první pohled. A navíc: když dají dámě přednost, nechají ji první projít dveřmi, žena se mlsně olízne, na jak galantního muže narazila. Kdeže dobré společenské vychování, milá dámo, ačkoliv i tací muži jsou, ale ten klaďas s jiskrným pohledem má v oku zabudovaný rentgen. Ani se nenadějete a aniž to tušíte, drahý model, peříčka, jimiž muže lákáte, se mění na síť chytré horákyně. Oblečená-neoblečená. Muž ho totiž nevnímá. Boky se tak krásně vlní a zadeček pohupuje, představivost jede na plné obrátky. A co je na tom špatného, ženu jemně pohladit nebo poplácat po zadečku? Jsme v Čechách, tady si moc na sexuální harašení nehrajeme. Příjemné napětí mezi muži a ženami, maličko přiživené koketním pohledem nebo právě poplácáním zadní partie, tu vždycky bylo příjemnou hrou.

„Jestli jsem horňák nebo dolňák? Nikdy jsem o tom nepřemýšlel, ale když to říkáte, tak si uvědomuji, že jo, že jsem horňák. Prsa jsou to první, nač u ženy zaměřím svou pozornost. Ale proč se tím víc zabývat, když jsem horňák na ulici a dolňák v posteli?“ se smíchem odpovídá na otázku osmadvacetiletý Radek.

Pokud najdete partnerku, která má ráda, když se víc zabýváte její horní polovinou těla a jste horňák, nebo naopak hrátky s prsy moc nemusí a vy se charakterizujete jako dolňák, je to takový docela prima bonus pro vás. Na kvalitě vztahu se ale vždycky velkou mírou podílí „čtyři spokojené nohy pod peřinou“, ať už se řadíte do jedné, nebo druhé kategorie.

Autor: -ebra-

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Šibal

    Já jsem hornodolní obojetňák…..

  2. Szotek

    zepředu horňák, zezadu dolňák ;)

  3. Razak

    Ja jsem čistokrevný horňák při prvním pohledu. Ale jinak jsem univerzál…..