mlady_par
Zdroj: internet

Hurá, budeme bydlet spolu! Anebo raději ne?

0.0/5
Hodnocení:

Přítelkyně na vás už půl roku naléhá, že chce společné bydlení a vy tomu nekonečnému tlaku konečně podlehnete. Nebo vás zláká představa každodenního sexu, vyžehleného prádla a teplé večeře, které, jak doufáte, přijdou tak nějak spolu s ní. Sbohem čínská polévko a pizzo z mrazáku. Sbohem trička, které se vyžehlí přímo na vás. Těšíte se a neuvědomujete si, že sdílet s někým prostor sedmdesáti metrů čtverečních několik měsíců až let zase taková legrace není.

mlady_par

Boj o místo.

Ať už se stěhuje ona k vám nebo vy k ní, budete nucen protřídit své věci tak, aby  vzniklo dost místa ještě pro toho druhého. Pokud bydlíte v panelákové dva jedničce, bude to nejspíš trochu problém. Nepočítejte s tím, že všechny věci, které máte tak rád, bude milovat i ona. Nemluvíme tu o kolekci porna nebo krajkových kalhotkách vaší expřítelkyně, které vám nechala na památku.Správně předpokládáte sám, že je budete muset velmi pečlivě schovat nebo rovnou nemilosrdně vyhodit. S největší pravděpodobností se ale budete muset vzdát i vaší sbírky půllitrů, úžasné věštecké koule, kterou  jste vyhrál na premiéře Harryho Pottera nebo svého starého fotbalového dresu. Na druhou stranu se připravte na to, že váš praktický staromládenecký byt postupně zaloví  hromada plyšáků, barevných polštářků, rtěnek, tužidel, kondicionérů a podobných věcí, jejichž smysl tušíte jen mlhavě.

Ztráta soukromí.

Že přijdete o své soukromí, s tím jste asi počítal. Od chvíle, co vám v  předsíni přistane její obrovský kufr byste si měl dávat pozor na všechna ženská jména, která na vás vesele blikají na icq, na historii prohlížeče ve vašem počítači i na telefonní hovory. Divoké pitky, které jste čas od času pořádal ve svém doupěti, vezmou asi taky za své. Vy zase budete proti své vůli přítomen telefonátu její kamarádky, kterou právě opustil partner. Že jsou tři ráno ji přitom ani trochu nezajímá.

Proměna.

Samozřejmě jste neočekával, že vaše přítelkyně bude doma chodit nalíčená a s vysokými podpatky. Když ji však jednoho dne spatříte s hliníkovou fólií na hlavě, jak se právě pokouší o domácí melír, se zelenou maskou na obličeji a ve vytahaném sepraném tričku se skvrnami od zubní pasty, snažíte se náhle vzpomenout, proč že jste se do ní vlastně zamiloval. Vy na oplátku překvapíte partnerku tím, že jste schopen několik hodin bez přestávky prosedět u hry travian, že na vámi použitý záchod lze znovu vstoupit  zhruba za půl hodiny a že si dáváte tajnou cigaretku u okna těsně před spaním.

Finance.

Ideálním řešením je společná kasa na domácnost a složenky a k tomu vlastní účet na osobní věci. Někdy se však vyskytnou situace, kdy jeden nebo druhý bude muset změnit představu o tom, co je důležité a co ne. Spoříte si na motorku, ale ona touží po novém gauči a kuchyňské lince. Chcete si pořídit náčiní, které z vašeho břicha vytvoří pekáč buchet a místo toho dostanete povlečení na peřinu a sadu nerezového nádobí. Zkrátka, na rozhodování už nejste sám, ale jste dva.

Jestliže jste ochoten přes všechno tohle ji pustit do svého života, dělit se s ní nejen o své teritorium, ale i o čas a soukromí, jste připraven na společné bydlení. Obrňte se trpělivostí a berte to zatím jako zkoušku. Pokud to ustojíte a mezi vámi to bude i nadále jiskřit, gratulujeme. Nejspíš jste našel svou spřízněnou duši.

Autor: Jana Lutišanová

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.