Prdím už na prvním rande...
Prdím už na prvním rande.Zdroj: Internet

Jak na rande zamaskovat nepříjemné faux pas – upšouknutí

4.0/5
Hodnocení:

Pánové, co se týče pšoukání, jsme všichni na jedné lodi. Matka příroda nás prostě obdařila bouřlivějším trávícím systémem než naše něžné protějšky a my s tím teď musíme bojovat a nerozptylovat do okolí plyny a rozhořčení. Někdy to už však nejde a my si musíme ulevit, ačkoli se nacházíme ve vyloženě nevhodné situaci. Co však s tím?

Jediná žena, která Vám prdění a jiné libůstky odpustí, je Vaše matka. I v přítomnosti dlouholeté přítelkyně byste se raději měl ovládat, ačkoli malá „nehoda“ v tomto případě není fatální či vyloženě potupná. V jiných případech je to největší společenské faux pas, kterého se můžete dopustit. Ovšem znáte to: zákon schválnosti praví, že trávicí systém se zpravidla přihlásí o slovo zrovna v momentě, kdy o to nejméně stojíme. Hřímání střev je nejnepříjemnější zejména v autobuse, na pracovním jednání a hlavně na prvním důležitém rande.

Neúprosný zákon pravděpodobnosti praví, že čím více času mezi lidmi trávíte, tím je větší riziko, že si budete muset chtě nechtě ulevit ve společnosti. Průměrný člověk totiž potřebuje upouštět přetlak asi 14krát denně. Co se týče nového vztahu, je statisticky dokázáno, že muži si prvně „veřejně“ před novou přítelkyní uleví po 2 měsících, ženám to ale trvá až půl roku. Je div, že neodletí… Pro zažehnání nepříjemných situací je nutní mít několik tipů, jak vzniklé tělesné pochody maskovat a jak se vyhnout odhalení.

Opravdu vděčným pomocníkem je obyčejná židle. Je to nejsnadnější cesta, jak celou prdící anabázi dokonale zamaskovat. Zatížená židle sunoucí se po podlaze, vydá obvykle velmi hlasitý zvuk, který unikající plyn přehluší. Doporučujeme ale předem ověřit akustické vlastnosti židle a podle toho upravit šířku průtoku plynu, aby nedošlo k nežádoucímu, tzv. „zdvojenému efektu“.

Další možností je počkat, až Váš společník začne telefonovat, přičemž ho hovor zaměstná natolik, že přestane vnímat, co se kolem děje. V takovém případě není slyšet, i kdyby kolem projela lokomotiva. V klidu tak můžete poodejít do kouta, jako že si něco prohlížíte a při tom udělejte to, co musíte.

Když dva z výše uvedených příkladů nepřichází v úvahu, záchranou vám může být simulace lovení chrchlů. Můžete také zahrát, že se zrovna dusíte brambůrkem, odběhnout si do kuchyně jako že pro pití a tam hlasitě kašlat, zatímco nenápadně snižujete nepříjemný tlak v podbřišku a zase jste nad tím jednou vyzráli. S tím kašláním to ale musíte chvíli trénovat, protože občas může dojít ke zpětné vlně, kdy k úniku dojde zrovna v momentě, když se nadechujete k dalšímu odkašlání.

Když všechny výše uvedené důvody nefungují nebo selžou, poslední šancí je omluvit se, že jste zapomněl zamknout auto a že musíte rychle ven. Důrazně ji musíte usadit, že ona s vámi nemusí a že zatím může vymyslet, co budete potom dělat. No s tím už si nějak poradíte. Důležité je jen to, aby jste si nezadělali na takzvané bláto na hřišti. To už dokáže pěkně zkomplikovat večer.

Přejeme Vám, aby Vás Váš trávicí systém nezradil zrovna v momentě, kdy z někoho svlékáte spodní prádlo nebo nedej bože, když svléká někdo spodní prádlo Vám. Tam už asi nepomůže nic.

autor: Jonáš Vohrna
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.