2014_09_29_praguedentalclinic2
Zdroj: http://www.praguedentalclinic.cz

Jak nahradit ztracené zuby

0.0/5
Hodnocení:

Měli jste nehodu a vyrazili si při ní zuby? Nebo jste se dostali do situace, při níž vám zuby byli vyraženy? Při sportu to přeci jen není ojedinělý úkaz. Či jste pokročili do zralejšího věku a zuby pomalu ztrácíte? Nezoufejte a pořiďte si za ně náhradu.

Renomovaná zubní klinika Prague Dental Clinic vám zhotoví zubní implantáty na míru vašemu chrupu a vy získáte zpět svůj krásný úsměv. Zubní implantáty jsou v podstatě titanové šrouby nahrazující kořeny zubů, které se používají při ztrátě i pouze jednoho zubu a po nehodách se aplikují při rekonstrukci chrupu. Prague Dental Clinic při svých výkonech používá kvalitní dentální implantáty značky Straumann, Replace a Nobel Biocare, kvalita šroubů je tedy zaručena.

Aby zubní implantáty mohly být zavedeny, je třeba, abyste měli kvalitní kost, na kterou se budou upevňovat. Na základě CT vyšetření je vytvořena speciální šablona s otvory, pomocí níž nasadíte implantáty na správné místo, tedy na místo s kvalitní kostí. Tímto způsobem obejdete chirurgický zákrok a jeho nežádoucí projevy.

Překvapila-li vás tedy ztráta zubů, využijte zubní kliniku Prague Dental Clinic a svěřte se do rukou zkušených stomatologů. Čeká na vás odborná péče, profesionální přístup, moderní přístroje a především chrup, který od toho původního bude k nerozeznání. Objednejte se na vstupní konzultaci přes kontakt uvedený na oficiálních internetových stránkách www.praguedentalclinic.cz a vydejte se vstříc novému úsměvu. Kromě zubní implantologie, využijte i dentální hygieny a v případě potřeby si nechte zubit vybělit. Krásné bílé zuby za to přece stojí.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.