ID-10044260
Image courtesy of [Ambro] / FreeDigitalPhotos.netZdroj: Image courtesy of [Ambro] / FreeDigitalPhotos.net

Jak se jednoduše přestěhovat

0.0/5
Hodnocení:

Koupili jste si nový byt a potřebujete se rychle přestěhovat? Nebo narychlo měníte váš pronájem za jiný a musíte rychle jednat? V obou případech se nabízí si zajistit stěhovací firmu, které zaplatíte tisíce korun, nebo si stěhování zařídíte sami za pomoci rodiny a přátel.

Pokud se rozhodnete pro druhý způsob přestěhování se, nejprve je třeba, abyste si zajistili dostatečné množství přepravního a obalového materiálu. Nejpraktičtější pro přesun věcí jsou stěhovací kartonové krabice, které mají postranní otvory pro ruce, dobře se tak uchopují a přenáší. V rozloženém tvaru jsou dobře skladné, v bytě je tak snadno uskladníte. Pro složení potřebujete dolní stranu krabice pevně zafixovat lepící páskou a poté je krabice připravena k narovnání věcí. Jakmile ji stejným způsobem zalepíte, napište si na ni, co jste do krabice vložili. Jedině tak budete mít při vybalování přehled, kde se co nachází a usnadní vám to orientaci v krabicích.

Další podstatnou součástí stěhovacího materiálu jsou bublinkové a stretch fólie. Bublinkovými fóliemi obalíte jakékoli křehčí předměty a drobné věci náchylné k poškození. Dají se použít na nádobí, obrazy, kožené sedací soupravy a podobně. Stretch fólie chrání věci před poškrábáním. Dobře fixují nábytek při převozu a brání jeho posunům a dalším pohybům.

Veškeré tyto praktické pomůcky si můžete snadno objednat v internetovém obchodě společnosti Secupack. Kromě prodeje kartonového zboží, stretch a bublinkových fólií zde naleznete obálky, sáčky a tašky, papír a etikety, balící techniku, provazy, gumičky, rukavice, kancelářské a školní potřeby a další praktický obalový materiál ideální pro vaši domácnost. E-shop vás tedy zachrání nejen při stěhování, ale i v každodenním životě, proto neváhejte a vyzkoušejte www.top-obaly.cz.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.