Pořádná pařba
Jak se stát králem firemního večírkuZdroj: Profimedia

Jak se odvázat na vánočním večírku a pořádně zapařit.

4.8/5
Hodnocení:

A je tu zase sezóna vánočních večírků! Šéfové a zaměstnanci se sejdou, aby se během neformální konverzace blíže poznali. Pro některé to je příležitost, jak se vlísat nadřízeným, jiní zase chtějí ukázat kolegům, jací jsou zábavní společníci a pro některé je to vítaná možnost, jak se pokusit osouložit firemní krasavici. Jelikož v každém muži dříme nekonvenční buřič, nabízíme pár tipů, jejíž pomocí se na Vaši účast na večírku rozhodně jen tak nezapomene. Pokud je všechny poctivě dodržíte, můžeme Vám garantovat, že se z Vás stane firemní maskot, nebo budete muset po Novém roce hledat novou práci.

První pravidlo zní – vykašlete se na dress code! Proč zbytečně splývat s davem? Jste přece jedinečná osobnost, která svým oděvem vyjadřuje svůj životní postoj a názor! Takže až se všichni budou povinně cpát do obleku a škrtit se vázankou, Vy natáhněte „kapsáče“ a mikinu s klokaní kapsou a kolem krku si uvažte šátek známý jako palestina. Celé to můžete vyladit efektní ledvinkou, kde schováte mobil (nevypnutý!) a pokud zvolíte zavazadlo větších rozměrů, máte šanci tam nacpat i část večírkového rautu. Jelikož jdete na vánoční večírek, můžete použít také stylový doplněk v podobě červeno bílé čepice ala Santa Claus.

Přijděte během úvodního šéfova proslovu. Nezapomeňte však hlasitě uvést, že právě přichází hvězda večírku, která tem všem sucharům ukáže, co je pořádná pařba. Během projevu hlasitě skandujte a tleskejte a nezapomeňte se okolí dožadovat převyprávění toho, o co jste svým pozdním příchodem přišel a nejlépe ještě během pokračujícího projevu.

Dva dny před večírkem nic nejezte, abyste se pak mohl pořádně nadlábnout. Je to přece všechno zadarmo! Po příchodu na večírek příliš neotálejte a vrhněte se na jídlo, může se totiž stát, že ty největší pochoutky Vám vyfouknou kolegové. Hlavně bojujte o prostor u největších lahůdek a blokujte všechny, kdo by útočil na Vaše řízečky! Kolegy nejlépe odradíte tím, když na jídlo kýchnete. To zajistí, že Vám zůstane nejvíc.

Jak se stát králem firemního večírku

Jak se stát králem firemního večírku

Uvědomte si, že k takovému množství kvalitních alkoholických nápojů zadarmo se jen tak nedostanete! Měl byste ochutnat od každého minimálně dvě skleničky. Pokud se Vám udělá mdlo, jděte se vyzvracet a ve své alkoholové anabázi pokračujte. Dejte na tácek několik velkých panáků, obcházejte společnost a všechny nuťte, ať si s Vámi připijí. Šéfovi dejte panáka na tykání a pochvalte kozy jeho sekretářky (nejlépe v přítomnosti šéfovy manželky). Kolegy povzbuzujte k pití slovy: „Franto, chlastej, ty hovado!“

Nezapomeňte se hlasitě chechtat a plácat se u toho do kolen. S velkou razancí plácejte šéfy a kolegy familiárně po zádech a to včetně žen. Když jim takovým poplácáním vyrazíte dech, nezapomeňte se tomu hlasitě zasmát a upozornit na to okolí. Obcházejte společnost a bavte je vtipy nejlépe o Židech, homosexuálech a blondýnách. Nenechte se odbýt a vtip vždy dovyprávějte do konce. Pokud se někdo urazí, tak prostě nemá smysl pro humor.

Využijte večírku k tomu, abyste všem kolegům a šéfovi řekli, co si o něm myslíte! A nezapomeňte – čím víc upřímnosti projevíte tím lépe! Můžete se také pokusit narovnat vztahy na pracovišti a říct, kolegovi jaký je vůl. Šéfa se nebojte požádat o zvýšení platu. Když se bude cukat, tak vyjmenujte kolegy, kteří za stejnou práci berou víc než vy a také částky na jejich výplatních páskách. Když Vás odmítne, tak mu řekněte, že je zloděj a vydřiduch. V nezávazné konverzaci mu zkuste doporučit, kterou sekretářku by měl opíchat. Jako zlatý hřeb společenské aktivity vyhlaste soutěž o nejchlupatější zadek a o největší firemní kozy, případně pobavte společnost vykrkáním abecedy.

Všem ve společnosti zásadně tykejte a používejte vtipné přezdívky. U oslovení používejte konverzační obrat „ty vole“. Pamatujte, že vulgární slova pomáhají uvolnit atmosféru, proto jimi nešetřete. Když se budete něčemu divit, nezapomeňte uznale protáhnout slova „no ty krááávo“ a kolegu z kanceláře zásadně oslovovat „hovado“ a pokud jste z Ostravska tak „ty cipe“. Znepřátelenou nebo konkurenční skupinu kolegů označte jako „bandu kreténů“.

Uznale pískejte kdykoli kolem Vás projde vnadná kolegyně v minisukni. Pokud už budete společensky upravení, můžete se pokusit plácnout ji přes zadek. Nezapomeňte každému ve společnosti sdělit, kterou sekretářku nebo kolegyni byste nejraději opíchal. Dělejte sexuálně perverzní návrhy všem ženám v okolí – u jedné to přeci vyjít musí! Pokud Vám bude některá z nich ochotná naslouchat, barvitě jí popište, kde všude jí svou chloubu „strčíte“.

Z večírku nikdy neodcházejte střízliví, nebo pokud nemáte dostatek jídla ve vaší ledvince nebo igelitce. Pokud máte odvahu, zkuste odnést taky nějakou láhev z baru nebo zbytek pečené kýty i s roštem. Pokud se Vám to podaří, budete si moci protáhnout večírek do dalšího dne. Když bude večírek končit, začněte hecovat ženatého kolegu, ať udělá u sebe doma afterparty. Buďte neodbytní, a pokud máte číslo na jeho ženu, zavolejte jí klidně ve dvě ráno, ať chystá občerstvení.

Pokud se budete řídit těmito radami, je téměř jisté, že v novém roce Vás bude čekat na stole výpověď. Nic si z toho nedělejte a buďte stále svůj a nekonvenční! Důležité přece je, že jste kravaťákům ukázal, co je to pořádná jízda! Je téměř jisté, že u části kolegů (teď už bývalých) budete za hrdinu a bude se na Vás vzpomínat na vánočních večírcích každý rok se slovy: „To byl šéf!“

 

autor: Vladimír Tupý
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.