piersing prsa zadecek tanga (3)
Zdroj: internet

Jak se seznámit na netu?

0.0/5
Hodnocení:

Váš kámoš přivedl do hospody novou holku. Nechme stranou, jaká je. Výjimečně nás to nebude zajímat. Zajímat nás bude, kde se potkali. Vysoká šance je, že se seznámili online. V  jednadvacátem století neboli v „Age of Facebook“ se vlastně není čemu divit. Nebudeme hořekovat, že se lidé už nedokáží seznamovat normálně v reálu, ale naopak využijeme existence internetu k tomu, abyste se seznámili i vy.

piersing prsa zadecek tanga (3)

Najít partnera na celý život, vrznout si anebo si zvýšit sebevědomí tím, kolik vám přijde odpovědí. To je, oč tu běží. Boom internetového seznamování je tu s námi už hezkých pár let a k nevelké radosti řady zaměstnavatelů jsou jejich podřízení často většími experty přes servery jako Rande.cz než přes svoji práci. Protože pracovní morálka v České republice by vydala na samostatný článek, opusťme toto téma a věnujme se tomu, kvůli čemu tu jsme.

Ok, takže jste se rozhodl dát si inzerát. To je v pohodě. Dnes už nikdo neřekne, že jste kreatura, která se nedovede seznámit normálně. Právě naopak – jste moderní muž a zkoušíte vše, co vám technologie umožňují. Tohle byste měl mít na mysli, pokud vás přepadnou pochyby při již dopsaném a k odeslání připraveném inzerátu, kdy budete mít chuť začít mačkat klávesu delete. Jestli zvládnete tomuto nutkání odolat, stoupne pravděpodobnost, že byste v blízké budoucnosti už nemusel chodit do postele sám.

Jenže jak na to? To je náhodou velmi podstatná otázka. Zkuste si otevřít stránky jakékoli seznamky a pročíst si inzeráty vašich „konkurentů“. Zjistíte, že jsou zoufale neoriginální anebo rovnou úplně tupé. Přesně tomu se musíte vyhnout. Takže žádné „samota tíží“, „chci opět začít věřit ženám“, „jsem zklamaný láskou“,  „chci nejprve kamarádku, a pak se uvidí“. Žádné podělané fráze!! Kruci, to ani náhodou!!! Kdo je schopen tohle napsat, ten si zaslouží umřít sám. V redakci docela rozumíme tomu, že ne všichni jsou Jiráskové či Hrabalové, ale co je moc, to je moc. No, naštěstí máte nás. Dáme vám sem vzorový inzerát, jenž se bude více či méně lišit od těch hrůz, které posíláte do virtuálního světa právě teď. Pokud nás čtou i ženy, jež mají v plánu dát si inzerát a chtěly by poradit, tak stačí jedna věta: „Andílku, dej si tam kvalitní fotku.“ To stačí. My muži jdeme hlavně po vizuálu. Vy to, pánové, máte však těžší – ženy holt nejsou tak jednoduchá stvoření jako my. Vy musíte vyplodit nějaký kvalitní, šokující, slibující text a ten pak teprve doplnit kvalitní fotkou. S krokem číslo dvě pomůže kámoš Photoshop, kritické případy mohou do Googlu zadat něco jako „unknown male models“ a nastahovat potřebné materiály… S krokem číslo jedna pomůžeme my.

Vzorový text inzerátu:

Čau, je se mnou sranda, něco vydělám a funguje mi pták. Skočíme na drink a uvidíme, ne?

Krátké a úderné. Jasně deklarující, co může dotyčná, která už mimochodem nadšeně smolí odpověď, čekat. Jste chlap, se kterým je zábava, dokáže vydělat nějaký prachy a nemá problémy s erekcí. To není málo. To vůbec není málo! Nejsme sice v Mzone odborníci přes ženskou psychologii, ale tak nějak se nám zdá, že výše uvedené by řadu příslušnic něžného pohlaví minimálně velmi zaujalo, když už ne rovnou přivedlo do extáze. Šance na odpověď tady rozhodně je, už jen proto, že vaše budoucí přítelkyně bude zvědavá, jestli je to skutečně pravda. A dost možná si to ověří hned první večer…

David Chocholoušek

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.