p9050001
Zdroj: http://www.albixon.cz/bazeny/prelivove/

Jak se v létě starat o bazén?

2.0/5
Hodnocení:

Mít svůj vlastní bazén někde na zahradě je sice super cool věc, nicméně nic nemá jen tu kladnou stránku. O bazén se je totižto potřebné i starat – a to nejen v období, kdy je nejvíce používán, ale i mimo něj. Pokud bychom se bavili o venkovním odkrytém bazéně, znamenalo by to léto jako nejfrekventovanější období, a zima naopak naprosto dormantní. Na http://www.albixon.cz/bazeny si velmi snadno můžete vybrat obojí. Anebo ještě lépe – tyto dva typy v jednom. Nicméně, na to je škoda slov, to zkrátka musíte vidět. Zde si totiž na skvělý, neotřelý design velice potrpí. A vám se tak naskýtá neskutečné široká škála bazénů a bazénků všech možných druhů a typů – jen si vybrat!
Jak už však bylo řečeno, s koupí bazénu přicházejí i malé starosti. Nejsou nijak závažné a navíc se dají s jednoduchou pomocí firmy Albixon zvládnout levou zadní. Nicméně starostmi se myslí jeho údržba. A ta se správnými informacemi, přípravky a příslušenstvím není pražádná věda. Co se týče bazénového příslušenství, naleznete na jejich internetové stránce ještě několikrát více produktů s tímto „štítkem“, než samotných bazénů. A tak si můžete spolu s bazénem nechat přivézt hned nějaké krásné schůdky, bazénovou filtraci a třeba bazénový vysavač. Záleží jen na vás, kolik chcete do celé záležitosti s bazénem investovat, a podle toho si také budete vybírat. V katalogu s bazény i příslušenstvím se totiž ceny pohybují od přijatelných cen pro střední vrstvu až… po ty méně přijatelné. Však to jistě znáte.
Právě bazénový vysavač je skvělý pomocník, který vám starost o bazén opravdu usnadní. Možná jste měli možnost vidět tuto dokonalou věc již některých amerických filmech – na zahradě vlastní bazén a v době, kdy v něm nikdo nepobývá, se v něm automaticky pohybuje jakýsi robot. A čistí. A filtruje. A to vše zcela sám. Dále si třeba obstaráte bezchlorovou úpravu vody, aby vše bylo ještě snadnější, a třeba síťku, jíž vytáhnete samí několika pohyby ty největší viditelné nečistoty. A to vše za cenu, kterou si sami zvolíte! Víceméně. Neváhejte navštívit výše uvedenou internetovou stránku a začít s výběrem ještě dnes.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.