Osudová žena
Femme FataleZdroj: Profimedia.cz

Jak uhnat femme fatale aneb lov na osudovou ženu

4.0/5
Hodnocení:

Každý jistě již zažil to vzrušení a nervozitu z toho, jak asi dopadne Vaše první rande s vysněnou femme fatale. Bohužel v těchto případech Murphyho zákony platí spolehlivě: Čím víc ji chcete urvat pro sebe, tím více se ona vzpírá. Někteří chlapáci se jí pokusí skolit pomocí své zlaté kreditky, ale ne každý máme to štěstí být majiteli nadupaného konta, vlastnit luxusní auto nebo mít bohatého tatínka. Je tedy třeba tasit jiné rafinovanější zbraně…

Lovec a jeho zbraň

Lovec a jeho zbraň

Představte si klasický scénář: Nadbíhali jste jí celý rok, ale bezúspěšně. Její studené rybí oči, pro Vás neměly ani trochu pochopení a její ústa Vám místo sladkých slov vždycky říkala, jak jste pro ni důležití, ale zároveň je ráda, že mezi Vámi existuje krásné pouto přátelství, které by bylo škoda pokazit. Pánové, jistě se shodneme, že tohle vysvětlení je lidově řečeno „napřezdržku“. I tomu nejnaivnějšímu pitomci je jasné, že Vás slušnými slovy poslala do háje. Ovšem přiznat si to je věc druhá…

Podobné tokání Vás bude bavit maximálně rok a to ještě musí být reálná naděje na úspěch. Metody získat ji alespoň na jednu noc pomocí alkoholu racionální člověk rovnou zavrhne – z toho kouká obvinění z pokusu o znásilnění a hlavně by to asi stejně nemělo dalšího pokračování. Pokud to tedy máte v hlavě a v kalhotách v pořádku, pokusíte se načas zalovit v jiných vodách. I tomu největšímu tragédovi se časem podaří najít adekvátní náhrada. Zdaleka nemusí dosahovat kvalit Vaší nenaplněné lásky, ale to nevadí. Teď jde o to, aby tato náhrada byla alespoň trochu veselá v rozkroku a aby Vám dala možnost se z Vašeho traumatu vysouložit a trochu si uchlácholit pošramocené ego.

Garantujeme Vám, pokud nebude předešlý objekt Vaší touhy do někoho zamilovaný, tak nebude dlouho trvat a zjistí, že jí chybíte a že jste nebyl, až zase takový nýmand, jak si myslela. Stačí, aby Vás viděla spokojeného v objetí jiné ženy. Červíček začne hlodat a milé dámě budou Vaše pozornosti chybět, a obzvláště ji bude zajímat, jestli Vás má ještě pod kontrolou. Této situace je okamžitě nutné využít a vytěžit z ní maximum. Hlavně je důležité zachovat chladnou hlavu a nedat příliš brzy najevo, že Vás ještě stále zajímá.

Pomalu přichází ten okamžik, kdy si můžete dovolit napsat své femme fatale neutrální smsku nebo mail ve stylu „jak se pořád máš atd. (když jsme teda ti kamarádi)“. V naprosté většině případů Vám můžeme garantovat, že z toho vykřešete „jedno kafe a pokec“. To Vám prozatím musí stačit – udička byla nahozena. Hodiny tikají a schyluje se ke kýženému okamžiku a Vy víte, že půjde o všechno. V hlavě si pořád dokola vytváříte možné scénáře toho, jak se asi bude rande odvíjet, co jí budete říkat, jak jí rozesmát, jak nebýt nudný, jak jí naznačit, že pokud Vážně bude trvat na sexu, tak to pro Vás určitě nebude problém, a jste jí plně k dispozici.

Ale pamatujte: Pokud nepatříte mezi ten typ mužů, kvůli kterým si ženy rvou rodidla a kteří si tím pádem mohou dovolit něco zkazit, musíte být opatrní a samičku nevyplašit. V žádném případě nesmíte odhodit mimikry a prozradit své úmysly. Kdyby zjistila, že máte její foto schované v nočním stolku a používáte ho jako inspiraci k večernímu a někdy i rannímu sebemilování, je vše už předem ztraceno. Naopak – jediná cesta vede přes formální zdvořilost, vzbuzení dojmu, že Vás zajímá její tlachání, a když to vše proložíte poznámkou o nechápavých bývalých přítelkyních, máte už napůl vyhráno. Totálně ji odzbrojíte, když ji pochválíte boty nebo kabelku. Je naprosto jasné, že jakékoli části oděvu, kromě kalhotek a jejich obsahu, jsou Vám úplně ukradené, ale pamatujte – teď hrajte na efekt. Své úsilí završte poznámkou o Vašem pracovním úspěchu, přičemž je zde povoleno si trochu vymýšlet a pak už můžete slíznout smetanu… Tedy ona může slíznout Vaši „smetanu“.

Hlavně si pamatujte, pokud to teď zkazíte, tak už vážně není návratu.

Sousedovic Anička - ideál doporučený rodiči

Sousedovic Anička - ideál doporučený rodiči

Když selžete, nezbyde Vám nic jiného, než poslechnout tatínka a maminku, kteří Vám jistě odmala říkali: „Najdi si holku milou, hodnou a pracovitou, co si tě bude vážit. Třeba taková sousedovic Anička, to je hodné děvče“. To že jsou sousedovic Aničky většinou podobné obskočené bachyni s obličejem Jokera ze ságy o Batmanovi, to už je bohužel věc druhá.
Zase je větší předpoklad, že budete mít doma vždy teplou večeři, sex i když ho nebudete chtít a vždy zašité ponožky.

Život obyčejného člověka se holt skládá hlavně z kompromisů.

 

autor: Ondřej Dunda
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.