horoskop
Zdroj: internet

Jaká bude?

0.0/5
Hodnocení:

Proč čekat, až růžové brýle zešediví. Horoskop prozradí vše, co doteď vaše nová sexulína úzkostlivě tajila!

horoskop

Vodnářka 21.1. – 20.2.

Milá, nekonvenční, přirozená. Marně utíráte sliny kapající z úst. Jiskry vzájemné vášně už lákají hasičské sbory z celého širého okolí. Tuto slečnu si udržíte jen s vynaložením enormního úsilí a pestré škály rafinovaných triků.

Pozor: Tuhle volnomyšlenkářku budete mít jistou až po sedmdesátce, to už zamčené dveře nevylomí…

Rybka 21.2. – 20.3.

Femme fatal si vás okamžitě podmaní tragikou pohnutého osudu, hlubokým hlasem a ještě hlubším výstřihem. Dokáže plavat proti proudu a nezalekne se ani pořádně macatého červíka… Pokud zaseknete udici včas a její ploutve obujete do luxusních botek, je vaše!

Pozor: Zdánlivě roztomilá pestrobarevná rybička se lehce změní v nebezpečnou pyraňu!

Ovečka 21.3. – 20.4.

Kudrnatá výstřednice vám poskytne všechno, jen ne odpočinek a trochu klidu. Všechno stihne, zařídí a v sexu je k neutahání. Tedy, dokud nepořídíte společnou salaš…

Pozor: Nepokoušejte se kritizovat, usměrňovat nebo nedej bože nesouhlasit! Raději předstírejte nemoc, ovečka vás ošetří, ukonejší, polaská…

Býčice 21.4. – 21.5.

Smyslnost na pochodu dává předem tušit, jak bouřlivé zápasy vás čekají. Že se vám klepou nožky a sotva popadáte dech? Cha chá. Svalnatá odálistka už vygruntovala, uvařila a naplánovala vysokohorskou túru.

Pozor: Tomu, kdo se pokusí tlumit její živočišnou náturu, zasadí bez výčitek ránu kopytem mezi oči!

Blíženka 22.5. – 21.6.

Inteligentní, distingvovaná, vzdělaná. Vzdycháte a poprvé v životě pomýšlíte na trvalý vztah, založení rodiny a dokonce i sňatek. Probuzení nebude příjemné! Druhá, doteď skrývaná osoba, převezme vládu. Prostě Jekyl a Hyde, Pat a Mat, Křemílek a Vochomůrka! Vyberte si. Nebo raději: zvykněte si na obě.

Pozor: Výhodný vztah pro rozené bigamisty. Dvě za cenu jedné, neberte to!

Račice 22.6. – 22.7.

Slečna spolehlivá budí dojem ani ryba, ani rak. Opravdový znalec pozná, že našel poklad. Peníze neloudí, přehnanými ambicemi netrpí a k plotně se také občas přišourá. Klepítka hezky stavěná, sytě růžová, pevné masíčko…

Pozor: Občas vezme zpátečku a vyžaduje horkou lázeň, nejlépe v luxusním letovisku.

Lvice 23.7. – 22.8.

Celý salón ztichne, když vejde ona. Všude vzbudí pozornost, zájem, obdiv. Lesklé hřívě svědčí luxus, blahobyt a odpočinek. Běda, kdo by její nadřazenost nerespektoval. Zařve, sekne drápem a najde si jinou smečku.

Pozor: Občas se vám tahle výjimečná kráska zatoulá. Nemějte jí to za zlé. Monogamie není zrovna jejím koníčkem. Proč taky, když je kolem tolik mladých samců…

Panna 23.8. – 22.9.

Vášnivá ústa, božské tělo a jako bonus – umělecké sklony! Toto všechno a ještě mnohem víc získáte, pokud s ní budete ochotní odjet chránit nejbližší prales, protestovat proti měnovému fondu nebo se alespoň připoutat k vysokému komínu.

Pozor: Přízemními věcmi, jako jsou vaše fusekle, špinavý límeček košile či kručící žaludek, se nezabývá!

Váha 23.9. – 23.10

Exotická krasavice udržuje náladičku pouze s vypětím všech sil. Bez pravidelného přídělu lichotek z ní teplou večeři nevyrazíte. Slabou vůli klidně zamaskuje migrénou, případně změnou podnikatelského záměru. Jazýčky vah lítají sem a tam jako ztřeštěné a váha křičí: nevaž se!

Pozor: Občas unaví nevědět, na čem člověk je. Jo, to je trest za to, že jste se s tímhle znamením pořádně odvázali!

Štírka 24.10. – 22.11.

Mega dávka sex-appealu, sžíravý humor a temná vášeň, že by  z toho nejeden umřel. A také že ano! Škodolibost a pomstychtivost nejsou zrovna tím, čím by se slečna štírka dobrovolně chlubila.

Pozor: Každodenní štíří štípance vám sice zvýší imunitu, ale také otupí ostražitost. Za pár let zbyde jen dementní úsměv a paralýza z jedového předávkování…

Střelkyně 23.11. – 21.12.

Luk s vábivě rozechvělou tětivou, to je naše střelkyně! Muži na ní pořádají hony, ale ona nedbá. S urputností, s jakou její babička cídila zašlé stříbro, šmejdí na síti a nedočkavě vyhlíží svého pana spolehlivého, čestného a pracovitého. To se chudák načeká, že?

Pozor: Ustát její vysoké morální nároky bývá kamenem úrazu. Postřelená stále doufá v nalezení ideála!

Kozorožka 22.12. – 20.1.

Mlčenlivá kráska není rozhodně žádná obyčejná koza. Hned ve dveřích vám vyjmenuje, kde všude probíhají slevy a kde výhodně nakoupit. Místo diamantu ocení novou lopatu, a drahé šaty klidně vymění za pytel vápna. Pro rodinu prostě udělá všechno včetně manželova uspokojení – žádný strach!

Pozor: Nechtějte, aby volila mezi svými dětmi a vámi, protože vítězem nikdy nebudete!

I.P.

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Marcela

    jsem narozená v panně a to co se tu píše tak je pravda … pro ostatní znamení to platí taky… nevím, kdo to psal ale na 80% se trefil. Jen mi vadí ten sexistický pohled …. ta figura je trošku jiná a ty rty neplatí ve všech případech.

    PS: můj oblíbený film ? POSTŘIŽINY ..