Nemcova
Zdroj: internet

Jaká je světová topmodelka Pavlína Němcová?

0.0/5
Hodnocení:

Při pohledu na Pavlínu Němcovou – jednu z nejúspěšnějších modelek světa, vás napadne, že krása potkala skromnost. Většina jejích kolegyň působí velmi sebevědomě a suverénně, zde budeme na projevy těchto vlastností čekat asi marně…

Nemcova

Co pro vás znamená slovo luxus?

Zdraví, lásku, čas strávený s mou rodinou a nejbližšími přáteli, možnost se radovat a být šťastná z úplných maličkostí …

Které bylo vaše dětské vysněné povolání a kdy vás napadlo, že se bude vaše kariéra ubírat tímto směrem?

Odmalička jsem toužila stát se magistrou v lékárně, díky mé tetě, za kterou jsem jako malá holčička velmi ráda chodila a pozorovala její „kouzla“ ve výrobě různých kapek a mastiček, které následně pomáhaly uzdravit mnohá bolístka a nemoci. A upřímně o tom, že se můj život bude ubírat úplně jiným směrem, rozhodl sám osud a moje první cesta do Paříže, která úplně změnila veškeré plány a představy.

Máte téměř dospělého syna, jaký má  vztah k vaší profesi, neuvažuje o podobné hvězdné kariéře?

Jediné, co mne velmi těší, že z mého syna cítím, že je na svojí mámu pyšný a to je pro mne ta největší odměna. Jinak sám se vidí v úplně jiném oboru, je spíše ekonomicky zaměřený.

Vzhledem k vašim zkušenostem máte možnost srovnání modelek z celého světa. Je nějaký rozdíl, ať už profesní či osobní, mezi „krajankami“ a ostatními kolegyněmi?

Vrcholový modeling je pouze o tvrdé práci a disciplíně. A s tím nesouvisí rozdíl národností. Pracovité, seriózní a disciplinované dívky najdete všude, tak jako jejich opak.

Občas se dočteme, že zákulisí modelingu je velmi tvrdé, konkurence nemilosrdná, někdy až útočná. Setkala jste se vy sama například s poškozováním podpatků, rozstřiháváním šatů, či jinými naschvály?

Ve vrcholovém modelingu jsem se s takovými zkušenostmi opravdu nesetkala. Asi to bude i tím, že na vrchol se dostanou opravdu jen ti nejpracovitější a nejserióznější, kteří si sami váží toho, že se jim to povedlo a proto na takovéto malichernosti a podlosti nemají ani myšlenky, ani čas.

Většina vašich kolegyň tvrdí, že má postavu „poděděnou“, jí cokoliv a ani moc necvičí… Dá se tomu věřit? Je to i váš případ?

Jistě to bude u mnohých dívek pravda. Musím přiznat, že to je i můj případ. Ono totiž bez určitých dispozic nemá ani cenu se do této profese pouštět. Jinak vás to bude stát možná i zdraví, a za to modeling  rozhodně nestojí.

Jak vidíte, případně byste ráda viděla, svou budoucnost?

Vidět svou budoucnost je věc jedna, ale jaká ta budoucnost bude, je věc druhá. Život mě již poučil a tak si raději mnoho věcí neplánuji, protože nakonec je vždy všechno jinak. Žiji dneškem a co bude zítra, to uvidím.

Autor: Olga Jandová

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.