blondynka
Zdroj: internet

Jaká jsem? Ale pravdu, miláčku!

0.0/5
Hodnocení:

Zase jste si naběhli. Vždyť přece víte, že jste z Marsu a ženy z Venuše a váš společný jazyk má mnohé odlišnosti. Uděláte stejnou chybu. Znovu uvěříte, že nepotřebujete slovník ani elektronický překladač, a myslíte si, že naprosto přesně rozumíte, nač se vás partnerka ptá a co od vás chce slyšet. Říká to přece jasně, ne? PRAVDU!

blondynka

Potom se divíte. Tichá domácnost, doporučení na okraji novin, že se večeře nachází v kuchařce na straně tři. Když se tam podíváte, zjistíte, že na straně tři je návod, jak kuchařku používat. Sakra, co to má zase znamenat?!

Den před tím jste si udělali hezký večer a zakopali válečnou sekeru, která u vás vládla poslední dva týdny. Filmík, zapálené svíčky, vínko, sex. Leželi jste potom vedle sebe a ačkoliv jste byl utahaný jako štěně, naprogramoval jste se na „bdělý za každou cenu“. Vaše láska švitořila a vypadala, že to vydrží až do rána. No mohl jste se snad v takové chvíli odkulit a slastně si zachrápat? Jste chlap, něco vydržíte! A tak jste přikyvoval, sem tam řekl FAKT? JO? nebo NO NEPOVÍDEJ! a vaše partnerka jen zářila. A potom ji napadla ta věc, která občas ženy napadá.

Zahrajem si na pravdu,“ navrhla.

No to vám ještě scházelo, jdou na vás mdloby. Zkroutí se vám i palce u nohou a chabě se snažíte ji od úmyslu odradit. Marně.

Ale nebudeme si lhát. Jsme dospělí lidí, to by nemělo cenu.“

Zabručíte pod vousy, že počet vašich milenek, které jste měl před ní, už zná a že se v této věci nic nezměnilo. Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí.

Budeme si povídat o obyčejných věcech – žádné sondy do hlavy ani do gatí,“ zaculí se.

Uf, tohle nezbývá, než přežít.

Tak jo? Ale fakt jen a jen pravdu,“ říká tónem připomínající vám učitelku, na kterou do smrti nezapomenete, neboť vás pokořila před celou první A, když prozradila, že navzdory tomu, že jste velký kluk, jste si načůral do kalhot.

Takže… jaká jsem?“

Protáhne se vám brada.

Krásná. Úžasná. Sexy dračice.“

To však nestačí.

Tohle nemyslím. Jaká jsem? Líbím se ti?“

Kdyby ses mi nelíbila, tak bych tu s tebou asi neležel,“ argumentujete celkem rozumně.

Prosím tě, jako kdyby chlapi spali jen s krasavama. Vám je přece kolikrát úplně jedno, s kým vlezete do postele. Jen když je holčička přítulná.“

Co na to říct?

Tak co, líbím se ti?“

Jo.“

No dobře, tak jo. Ale určitě na mně je něco, co se ti přeci jen tak úplně nelíbí.“

Chcete oponovat, ale umlčí vás pohledem.

Pravdu! Víš, co jsme si řekli na začátku.“

Chce pravdu? No, asi opravdu chce. Asi to potřebuje. Říká, že jsme dospělí lidé, tak jako dospělá žena musí umět nést důsledky.

Bříško ti poslední dobou trochu narostlo. S těma křečovejma žílama nic nenaděláš, to je marný. A že se ti mastí vlasy, no, možná by sis mohla mýt hlavu častěji. Zdena od nás z práce má proti tobě na hlavě tři chlupy a je pořád načesaná jak modelka.“

Kdyby nesvítily svíčky, určitě  by pokoj osvítily oči vaší lásky. Dští oheň.

Jo břicho, mastný vlasy, křečáky! A ty si myslíš, že jsi snad nějakej krasavec? Vždyť nemáš na sobě žádnej sval. Kdyby do tebe šťouchnul starej Vodrážka z přízemí, co mu pečovatelská služba denně vozí obědy, tak upadneš. Co Vodrážka, kdyby trochu víc fouklo, tak letíš jak igelitovej pytlík! A jestli si myslíš, že jsi nějakej krasavec, tak to jsi, hochu, na omylu. Takovejch, jako jsi ty, můžu mít na každým prstě tolik, kolik chci. Co si o sobě vůbec myslíš?

Doteď jste si myslel, že jste King. Vynesl jste ji do nebe a dokonce byl ochoten poslouchat všechno, co vám po aktu lásky cpala do hlavy s vervou, až se jí tvořil uzel na jazyku. A i na tu blbou hru jste kvůli ní přistoupil. Není to všechno důkaz lásky? Váš kamarád chápe, že bezesporu ano. Jenže – právě je tu to JENŽE. Kamarád je taky z Marsu. Mluví stejnou řečí jako vy. A tak si zaneste do bločku poznámku, že říkat úplně na rovinu, co si myslíte, můžete buď zmíněnému kamarádovi, anebo partnerce v případě, že se nejedná o odpověď na otázku: Jaká jsem? Ale pravdu, miláčku!

A že i když se vám líbí její pozadí rozměru XXL, které usazeno do křehkého křesílka hrozí, že bez křesílka vaše láska již neodejde, tak na otázku: A nemám moc velkej zadek, miláčku? musíte říkat – velkej ne, ale tak akorát. Vysvětlovat, že o dívku s pozadím velikosti a tvaru, jako když vrána srazí paty, byste ani pohledem  nezavadil, by stejně bylo zbytečné. A tak občas počítejte do deseti, než něco řeknete a než svou odpověď přeložíte do jazyka srozumitelného ženám.

Autor: -ebra-

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.