Jak zlepšit Váš společný sexuální život...
Jak zlepšit Váš společný sexuální život...Zdroj: Pixmac.cz

Jaké největší chyby dělají muži při sexu aneb jak neurazit pýchu pána tvorstva.

3.8/5
Hodnocení:

Naprostá většina mužů si myslí, že ví o sexu vše a že jsou přeborníci v tom, jak uspokojit ženu. Realita je ale většinou úplně jiná. K uspokojení ženy neexistují žádné poučky a naučené „zaručené fígle“ a proto se muži dopouštějí řady chyb a sexuální zážitek s nimi není nic, na co bude žena dlouho vzpomínat. Pojďme si nyní nastínit ty nejhorší prohřešky, kterých se muži při sexu dopouštějí.

Muž musí zjistit potřeby svojí partnerky.

Muž musí zjistit potřeby svojí partnerky.

Těžko říci, co vede muže k přesvědčení, že jsou sexuální přeborníci. Někteří tak soudí podle počtu partnerek, tedy když jich bylo hodně. Pro jiné je argumentem fakt, že si žádná nestěžovala. Pravdou ovšem je, že je někdy velmi těžké muže přesvědčit, že vůbec něco dělají špatně, a nedotknout se tak jejich ega a pocitu nadsamce. Přitom kdyby potřebám žen naslouchali a připustili potřebu se zdokonalovat, brzy by měli tolik efektivních zkušeností, že by jejich partnerky řvaly v extázi.

Muži jsou zkrátka skálopevně přesvědčeni, že vědí, co ženě dělá dobře. Mají svůj osvědčený repertoár zvyků, které prostě zaberou a fungují vždy. Jenže nějak zapomínají, že každá žena je jiná, každá potřebuje něco jiného a neexistuje věc, která vzrušuje všechny ženy, když pomineme miliónové konto milence. To, co přivádělo k orgasmu předchozí partnerku, může tu současnou přinejmenším nechávat chladnou, v tom horším případě je jí to nepříjemné.

Dále jsou přesvědčeni, že mají vše, co je k sexu nutné, tedy ruce, jazyk a především svou mužskou několikacentimetrovou pýchu. Ale chyba lávky, existují totiž ženy, které dosáhnou orgasmu pouze použitím některých sexuálních pomůcek. A nemusí se jednat o sado-masochistické praktiky. Některým ženám prostě více vyhovuje vibrátor a není to o tom, že by k tomu muže nepotřebovala, naopak. Stačí, když jej pak nebude vnímat jako konkurenta, ale asistenta.

Sex prožívají muži i ženy stejně?!

Jak zlepšit sexuální život Vaší kočičce

Jak zlepšit sexuální život Vaší kočičce

Chybnou mužskou domněnkou také je, že muži a ženy prožívají sex stejně. Pro muže je velmi vzrušující okamžik, kdy vnikají do ženy. Ovšem pro něžný protějšek to většinou neplatí. Ženské tělo prostě potřebuje ke vzrušení víc. Žena má mnohem víc citlivých míst, které se musí stimulovat, než je pouze vagína. Mužům stačí pouze klasický styk, ženy k orgasmu potřebují víc, mnohem víc. Předehru, pár šikovných tahů při milování a některé i dohru.

Většina pánů tvorstva je přesvědčena, že vlhko znamená, že je žena vzrušená a připravená na akt. Když je tomu naopak považuji to za důkaz frigidity. Použití lubrikačního gelu pak berou jako selhání či znamení, že je něco v nepořádku, že již partnerku nevzrušují. Je pak těžké vysvětlit, že se milovat chcete, ale prostě jste jen unavená. Vlhkost ovlivňuje také fáze menstruačního cyklu, onemocnění a mnoho dalších faktorů. Ani to, že je žena dostatečně vlhká, neznamená, že je připravená na sex a může se vynechat předehra.

Pro většinu pánů mlčení znamená souhlas. Tím se nemyslí jen projevy spokojenosti jako například slastné vzdychání. Ale i to, že si muži myslí, že pokud si partnerka nestěžuje, dělají vše v pořádku. Ale nějak si nepřipouštějí fakt, že mlčí možná jen proto, aby se nedotkla jejich ega. Navíc začít si stěžovat, že partner dělá něco špatně, přímo uprostřed milování je krajně nevhodné. Ale kdy najít tu vhodnou chvíli?

Komunikace je důležitá jak ve vztahu, tak při sexu. Takže pánové, není třeba si to brát osobně, jen se nad sebou zamyslete, jestli jste ochotni naslouchat bez toho, abyste připomínky brali jako osobní selhání. Žena to neříká proto, aby se vás dotkla, ale abyste si milování oba užili.

autor: Jana Pokorná
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.