Jaké věty do ložnice nepatří?
Jaké věty do ložnice nepatří? Sedm poznámek, kterým se v posteli musíte vyhnout!Zdroj: Pixmac.cz

Jaké věty do ložnice nepatří? Sedm poznámek, kterým se v posteli musíte vyhnout!

3.3/5
Hodnocení:

Jistě se shodneme na tom, že komunikace je základem každého partnerského vztahu. Ovšem při dovádění v posteli byste měli některé poznámky směrem k Vašemu protějšku raději vynechat. Některá slova totiž působí líp než nejúčinnější antikoncepce.

Podle zjištění vědců patří v partnerském vztahu mezi nejkritičtější období čtvrtek kolem 8 hodiny večerní. Tehdy totiž vrcholí týdenní pracovní stres a shon, únava stoupá, a pokud se k tomu přidá nevhodná poznámka, je konflikt na spadnutí. Bylo také dokonce zjištěno, že průměrná partnerská dvojice se pohádá 312x za rok. Jestli je místo, kde hádky a spory jednoznačně nepatří, tak je to postel. Pokud nechcete místo erotické extáze sklidit zlobu a hněv, vyhněte se těmto poznámkám.

Jaké věty do ložnice nepatří?

Jaké věty do ložnice nepatří?

  • Jaký jsem byl? Dožadovat se pozitivního hodnocení svého sexuálního výkonu není vůbec ideálním zakončením milování. Ženu tím pořádně znechutíte. Pokud se tímto budete snažit slyšet ódy na váš postelový výkon, připravte se na to, že může zaznít pravý opak. Partneři by si sice měli umět říct vše o svých sexuálních potřebách, ovšem vynucená pochvala mezi to rozhodně nepatří.
  • Nemáš těsné kalhotky? Touto větou otevřeně poukážete na tělesné nedostatky vaší partnerky a bude rázem po sexu… Podobné řeči svědčí o nevychovanosti dotyčného, protože zavést řeč na podobné téma těsně před milováním je víc než nevychované. Tady obecně platí, že jakékoli narážky na postavu partnerky jsou tabu. A tečka.
  • Spolkni prášek…. Nic proti plánovanému rodičovství, ale podobnou poznámkou degradujete Vaši slečnu na úroveň sexuální pomůcky. Podobnou větu v choulostivé situaci gentleman nikdy z úst nevypustí. Partnerku navíc odvádíte od dráždivějších myšlenek než je ta, jestli sezobla pilulku. Mimochodem na antikoncepci by měl myslet i chlap. Nechcete se přece stát nositelem nějakých pohlavně přenosných breberek.
  • Moje bývalá přítelkyně to dělala takhle. Podobnou větu za žádnou cenu nevypouštějte z pusy, pokud nechcete sklidit hromy a blesky! I kdybyste jí chtěl jen v dobré vůli poradit, jak má dělat to nebo ono, nikdy, ale opravdu nikdy se nezmiňujte o své ex. Touhle větou svou současnou partnerku nejen urazíte a shodíte, ale pravděpodobně bude na obzoru i rozchod.
  • Trochu se snaž! Vzbudit sexuální touhu nemístnými narážkami se vám opravdu nepodaří. Pokud se žena staví k milování mírně řečeno odtažitě, zkuste zhodnotit svůj vlastní milostný přínos a trochu na něm zapracujte. Zkuste na to jít opačně. Taková věta: „Jak to děláš, že Ti to pořád tak sluší?“ partnerku určitě správně naladí. Svou případnou nespokojenost nedávejte najevo bezprostředně po aktu. Problémy tohoto typu se mají řešit v klidu a hlavně s odstupem.
  • Jarda říkal, že… Nepředhazujte partnerce sexuální dovednosti, zkušenosti a rady svých kamarádů či kolegů z práce. Vaši partnerku nenadchne pocit, že Váš intimní život rozebíráte s kolegy. Rozebírat názory svých parťáků je stejně kontraproduktivní, jako když Vám začne partnerka uprostřed sexu vyprávět, že o víkendu přijede její matka.
  • Ty spoďáry máš po mamince? Nic není míň sexy než obří bavlněné spodní prádlo s kytičkami nebo medvídky. Pokud na ně při svlékání ženy narazíte, může to mít dvojí význam. Možná jsou její oblíbené a ráda je nosí, nebo partnerka nestihla vyprat, popřípadě nečekala, že k postelovému řádění dojde. Stává se, přivřete oči.

Pokud se výše zmíněným tématům vyhnete, stane se z vaší ložnice oáza klidu, míru a erotického jiskření.

autor: Andrea Veverková
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.