2016_08_22_promoce
https://www.firmanazazitky.cz/tandemovy-seskok-handy-kamera-2Zdroj: https://www.firmanazazitky.cz

Jaký dárek k promoci?

0.0/5
Hodnocení:

Zatímco státnice představují pro mnohé studující stres, probdělé noci nad hromadou skript, učebnic a odborných knih a v neposlední řadě také souboj s časem, promoce sebou přináší znovu připomenutí pocitu úspěchu a úlevy, že se po letech odříkání, píle a učení povedlo to, v co student celou dobu doufal a v co věřil. Takový úspěch je potřeba řádně oslavit. Promoce ztvárňují slavnostní akademický obřad, během kterého je studentům udělován akademický titul. Ten je získán po složení všech zkoušek a po splnění všech povinností, které se k danému studiu váží. K tato významné chvíli patří bezpochyby také dárek k promoci.

Vsadit můžete na kvalitní značkové pero s monogramem a titulem obdarovaného, šperk, obálku s penězi, poukaz na dovolenou či knihu. Pokud chcete být při darování dárku originální, můžete se nechat inspirovat Firmou na zážitky a darovat poukázku na některý ze zážitků Firmy na zážitky. Inspiraci můžete hledat na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/darek-pro-pritelkyni/

Dárek může mít podobu poukázky na adrenalinový zážitek například v podobě tandemového seskoku, flyboardingu či bungee jumping. Pozvat Vaši promovanou přítelkyni můžete také na romantickou večeři a pochutnat si tak nejen na lahodném jídle, ale také si můžete vychutnat krásné chvíle ve dvou. Stejně tak wellness pobyty přináší zasloužený odpočinek. S dárkem pro přítelkyni od Firmy na zážitky uděláte Vaší partnerce neskutečnou radost. Během romantického pobytu v jižních Čechách pro dva si užijete relaxaci při čokoládové masáži se skořicovým zábalem. Můžete se nechat zlákat také toulkami za krásnými památkami jižních Čech a navštívit tak například zámek v Jindřichově Hradci, v Třeboni, a Hluboké či v Červené Lhotě. Součástí je také romantická večeře.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nalezeno v mailu
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.